MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 09 maja 2014, 14:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

Dzień dobry..

Bardzo długo używałem wersji 2.12, ale miałem pewne problemy z niektórymi strona www, zainstalowałem (aktualizacja) SeaMonkey 2.26pl no i mam problemy w Kurierem pocztowym.. bardzo często się resetuje pod Win XP
nie mogę kliknąć na nowy e-mail dopiero jak po ponownym uruchomieniu Kuriera przeszukuje w "drzewie" dane konto i oglądam czy jest nowa poczta i dopiero mogę odczytać.
Co ja mam źle ustawiono no i czy w ogóle mam źle ?????
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: GLI » 10 maja 2014, 09:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:29.0) Gecko/20100101 SeaMonkey/2.26

Można utworzyć całkiem nowy profil (pamiętając o zaznaczeniu opcji pozostawiania kopii wiadomości na serwerze) i sprawdzić, czy pojawi się ten sam błąd. Być może stary profil jest uszkodzony...
Genuine Lifelike Individual
GLI
 
Posty: 218
Z nami od: 15 maja 2003, 10:38

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 10 maja 2014, 09:52

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

OK dziękuje za informację.
Informuję, że w poprzedniej wersji wszystko było bardzo dobrze...
To się dzieje gdy klikam przycisk Następna pojawi się okno z zapytaniem czy przejść dalej, gdy kliknę Tak,
W linki obraz z ekranu
http://www.sp1lop-home.ampr.org/SeaMonkey/SeaMonkey_reset_A.jpg

I wówczas pojawi się okno błędu dla SeaMonkey i mam do wybory:
Debuguj_______Wyślij raport o błędach_______Nie wysyłaj

W linku obraz z ekranu:
http://www.sp1lop-home.ampr.org/SeaMonkey/SeaMonkey_reset_B.jpg

Tworzenie nowego profilu pozbawi mnie danych, archiwalnych maili.. oraz ustawień kont..
Sprawdziłem to.. (może już jestem za stary - 76l. i mam problemy z efektywnym myśleniem), przepraszam..
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: GLI » 11 maja 2014, 09:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:29.0) Gecko/20100101 SeaMonkey/2.26

sp1lop pisze:OK dziękuje za informację.
Informuję, że w poprzedniej wersji wszystko było bardzo dobrze...
To się dzieje gdy klikam przycisk Następna pojawi się okno z zapytaniem czy przejść dalej, gdy kliknę Tak,
W linki obraz z ekranu
http://www.sp1lop-home.ampr.org/SeaMonkey/SeaMonkey_reset_A.jpg


Hmm... ja nie mam okienka z potwierdzeniem (obrazek "A") - u mnie kliknięcie na przycisk "Przejdź do następnej nieprzeczytanej wiadomości" powoduje natychmiastowe przejście do następnej nieprzeczytanej wiadomości.

Czy po "ręcznym" kliknięciu myszy na następnej nieprzeczytanej wiadomości także skutkuje błędem?

Być może problem jest z zawartością wiadomości?

Dla bezpieczeństwa polecam wyłączyć obsługę "wtyczek" w poczcie:
Menu -> Edycja -> Preferencje -> Zaawansowane -> Skrypty i wtyczki -> "Aktywuj wtyczki dla:" zostawić zaznaczone "Pakiet SeaMonkey" i upewnić się, że nie jest zaznaczone dla "Kurier Poczty"

... oraz wyłączenie opcji:
Menu -> Edycja -> Preferencje -> Kurier Poczty -> Wiadomości -> Blokuj obrazki i inną treść ze zdalnych serwerów
Obrazki oraz "inną treść" będzie można pobrać na życzenie indywidualnie dla każdej wiadomości (podczas "czytania").

A może problemem jest bardzo duża ilość wiadomości w folderze "Odebrane"? Ja mam utworzone foldery "Przeczytane" osobno dla każdej skrzynki pocztowej (konta) i tam przenoszę przeczytane wiadomości, które chcę zachować.

Ach, już wiem! To okienko z pytaniem pojawia się, gdy następna nieprzeczytana wiadomość znajduje się w folderach innego konta pocztowego. O ile dobrze pamiętam w tym przypadku takich kont jest bardzo dużo... No cóż, u mnie z kilkoma działa bez problemu.

Osobiście nie korzystam z tej funkcji, żeby nie otwierać wiadomości ze spamem, ale rozumiem, że przy dużej ilości kont i z sortowaniem wg wątków taka funkcja może być przydatna.

sp1lop pisze:Tworzenie nowego profilu pozbawi mnie danych, archiwalnych maili.. oraz ustawień kont..
Sprawdziłem to.. (może już jestem za stary - 76l. i mam problemy z efektywnym myśleniem), przepraszam..


Nie, nie pozbawi - można się przełączać pomiędzy profilami. Nowy profil pozwoli sprawdzić, czy w starym nie ma jakiegoś błędu. W razie potrzeby można przenieść stare dane do nowego profilu... ale być może nie ma takiej potrzeby.
Genuine Lifelike Individual
GLI
 
Posty: 218
Z nami od: 15 maja 2003, 10:38

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 11 maja 2014, 10:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

GLI pisze:Czy po "ręcznym" kliknięciu myszy na następnej nieprzeczytanej wiadomości także skutkuje błędem?
Być może problem jest z zawartością wiadomości?.

Jeśli przeglądam pocztę po resecie to już nie klikam na Następna, po prostu przeszukuje konta i otwieram pocztę, e-mail klikając na wytłuczony zapis: tytuł etc.
Zwykle w Otrzymanych mam kilka e-maili reszta zawsze po przeczytaniu i w razie potrzeby przenoszę do innego katalogu..
Postaram się poustawiać jak mi Pan podał..
Dla bezpieczeństwa polecam wyłączyć obsługę "wtyczek" w poczcie:
Menu -> Edycja -> Preferencje -> Zaawansowane -> Skrypty i wtyczki -> "Aktywuj wtyczki dla:" zostawić zaznaczone "Pakiet SeaMonkey" i upewnić się, że nie jest zaznaczone dla "Kurier Poczty"

... oraz wyłączenie opcji:
Menu -> Edycja -> Preferencje -> Kurier Poczty -> Wiadomości -> Blokuj obrazki i inną treść ze zdalnych serwerów
Obrazki oraz "inną treść" będzie można pobrać na życzenie indywidualnie dla każdej wiadomości (podczas "czytania").
, napisze jak mi wyszło...
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 11 maja 2014, 10:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

GLI pisze:Dla bezpieczeństwa polecam wyłączyć obsługę "wtyczek" w poczcie:
Menu -> Edycja -> Preferencje -> Zaawansowane -> Skrypty i wtyczki -> "Aktywuj wtyczki dla:" zostawić zaznaczone "Pakiet SeaMonkey" i upewnić się, że nie jest zaznaczone dla "Kurier Poczty"
USUNĄŁEM zaznaczenie 'Kurier Poczty'...

Teraz uruchomiłem 'Kurier Pocztowy', kliknąłem Następna i pokazał mi następny
nieprzeczytany e-mail i kliknąłem go i nic się nie działo, nie resetował się

Ale okienko z linku: (obrazka 'A'), pojawi się nadal...

GLI pisze:... oraz wyłączenie opcji:
Menu -> Edycja -> Preferencje -> Kurier Poczty -> Wiadomości -> Blokuj obrazki i inną treść ze zdalnych serwerów
Mam ZAZNACZONE dla Blokuj obrazki....... ale i tak widzę obrazki..
No chyba na razie będę miał spokój dziękuje za pomoc.

Obecnie zrobiłem tak w ustawieniach:
MENU: -> Edycja: -> Preferencje
[-] Zaawansowane
_____Skrypty i wtyczki:
______________Aktywuj wtyczki dla:

________________X-Zaznaczyłem ponownie: Kurier Poczty
[-] Kurier Pocztowy
_____Powiadomienia:
_____________Odtwórz dźwięk

_______________Usunąłem Zaznaczenie

Być może to jest problem z dźwiękami nie wiem.
I nie mam problemów, ale jeszcze będę badał...
Pozdrawiam
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 11 maja 2014, 16:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

Niestety przetestowałem, nic to nie daje jednak dalej resetuje mi SeaMonkey...
Wyłączyłem aktywacje wtyczek dla Kuriera Poczty, Mam zaznaczone blokuj obrazki...
Widać ten typ tak ma... Chyba będę musiał się z tym pogodzić.. Ale będę walczył dalej

Pozdrawiam
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: GLI » 11 maja 2014, 17:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:29.0) Gecko/20100101 SeaMonkey/2.26

sp1lop pisze:
GLI pisze:Dla bezpieczeństwa polecam wyłączyć obsługę "wtyczek" w poczcie:
Menu -> Edycja -> Preferencje -> Zaawansowane -> Skrypty i wtyczki -> "Aktywuj wtyczki dla:" zostawić zaznaczone "Pakiet SeaMonkey" i upewnić się, że nie jest zaznaczone dla "Kurier Poczty"
USUNĄŁEM zaznaczenie 'Kurier Poczty'...

Teraz uruchomiłem 'Kurier Pocztowy', kliknąłem Następna i pokazał mi następny
nieprzeczytany e-mail i kliknąłem go i nic się nie działo, nie resetował się


Nie "resetował"? Czyli przeszedł do "następnej nieprzeczytanej wiadomości", tak? To chyba dobrze...

sp1lop pisze:Ale okienko z linku: (obrazka 'A'), pojawi się nadal...

GLI pisze:... oraz wyłączenie opcji:
Menu -> Edycja -> Preferencje -> Kurier Poczty -> Wiadomości -> Blokuj obrazki i inną treść ze zdalnych serwerów
Mam ZAZNACZONE dla Blokuj obrazki....... ale i tak widzę obrazki..
No chyba na razie będę miał spokój dziękuje za pomoc.


Mój błąd - pisząc "wyłączenie" miałem na myśli "obrazki i inną treść ze zdalnych serwerów", czyli ta opcja ma być ZAZNACZONA (żeby blokowało dopóki się nie zezwoli dla danej wiadomości).

Okienko z obrazka "A" jest poprawnym komunikatem/monitem podczas przechodzenia do następnej nieprzeczytanej wiadomości, która znajduje się w folderach innego konta pocztowego.
Genuine Lifelike Individual
GLI
 
Posty: 218
Z nami od: 15 maja 2003, 10:38

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 11 maja 2014, 17:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

OK tak mam zaznaczone Blokuj.... No nic obadamy może będzie poprawka i to usunie...
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: GLI » 11 maja 2014, 19:14

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:29.0) Gecko/20100101 SeaMonkey/2.26

sp1lop pisze:OK tak mam zaznaczone Blokuj.... No nic obadamy może będzie poprawka i to usunie...


Przepraszam, ale co usunie? Po wyłączeniu "wtyczek" w Kurierze Poczty działało poprawnie, czyli przechodziło do następnej nieprzeczytanej wiadomości bez komunikatu błędu, tak...? Do czego miały by być potrzebne wtyczki w wiadomościach? Przecież to niebezpieczne...!

Problem nie musi dotyczyć tylko i wyłącznie SM - także wtyczki mogą zawierać błędy. Nawet jeśli są najnowsze, co można sprawdzić tu:
http://www.mozilla.com/plugincheck/
Genuine Lifelike Individual
GLI
 
Posty: 218
Z nami od: 15 maja 2003, 10:38

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 11 maja 2014, 21:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

GLI pisze:
sp1lop pisze:OK tak mam zaznaczone Blokuj.... No nic obadamy może będzie poprawka i to usunie...
SP1LOP pisze:Przepraszam, ale co usunie?
Mi chodziło o poprawko dla SeaMonkey (nowsza wersja)
GLI pisze:Po wyłączeniu "wtyczek" w Kurierze Poczty działało poprawnie, czyli przechodziło do następnej nieprzeczytanej wiadomości bez komunikatu błędu, tak...? Do czego miały by być potrzebne wtyczki w wiadomościach? Przecież to niebezpieczne...!
Tak zgadza się ale to było w czasie testowania i miałem tylko jedna wiadomość, byłem zadowolony, ale po pewnym czasie sprawdziłem ponownie i niestety wsio wróciło do stanu pierwotnego.. W chwili obecnej dalej mam wyłączone dla Kuriera wtyczki...
GLI pisze:Problem nie musi dotyczyć tylko i wyłącznie SM - także wtyczki mogą zawierać błędy. Nawet jeśli są najnowsze, co można sprawdzić tu:
http://www.mozilla.com/plugincheck/
Część wtyczek mam zaktualizowanych cześć nie, zapoznam się z tym linkiem i sprawdzę oraz dam znać..
Przepraszam za chaos informacyjny z mojej strony...
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 12 maja 2014, 09:49

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

Zapytam:
1.- Utworzyłem nowy profil, skopiowałem do niego ustawienie z profilu default:
    cert8.db
    cert_override.txt
    key3.db
    prefs.js
    signons.sqlite
    oraz cały katalog Mail
Nie wiem czy to wszystkie potrzebne pliki.
2.-Uruchomiłem Kurier Pocztowy z nowym profilem, niestety też mam też sam problem... Też mam komunikat o błędach i resetuje mi się SeaMonkey...
Już nie wiem co mam robić dalej... Niestety wiek robi swoje pamięć zawodzi..
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 12 maja 2014, 18:22

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

Zrobiłem pełną aktualizacje Dodatków, odchudziłem też Kurier Pocztowy (o ponad 180Mb) niestety nic to nie dało dalej mi się resetuje SM..
Jutro badam dalej może się uda znaleźć..
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: GLI » 13 maja 2014, 10:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:29.0) Gecko/20100101 SeaMonkey/2.26

sp1lop pisze:Zrobiłem pełną aktualizacje Dodatków[...]


Dodatki to rozszerzenia (np. Adblock Plus do blokowania niechcianych reklam), motywy (zmieniają wygląd SeaMonkey; domyślny jest Klasyczny, ale ja preferuję Modern) i wtyczki (Flash, Java oraz inne). "Aktualne" nie jest tożsame z "bezbłędne", niestety...

Jeśli któryś z dodatków sprawia problemy, to można uruchomić SeaMonkey w trybie "bezpiecznym" (awaryjnym):
Menu -> Pomoc -> Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami
Można także od razu uruchomić w trybie awaryjnym wybierając odpowiedni skrót z folderu SeaMonkey w Menu Start systemu Windows:
"SeaMonkey (Tryb awaryjny)"

Jeżeli w trybie "bezpiecznym" wciąż pojawia się ten błąd, to faktycznie problem może dotyczyć samego programu. Chyba, że uszkodzony jest profil...
Genuine Lifelike Individual
GLI
 
Posty: 218
Z nami od: 15 maja 2003, 10:38

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 13 maja 2014, 11:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

OK dziękuje przełączyłem na tryb awaryjny bez dodatków i odczytałem jeden mail, ale tam tez mi to się udawało
czasami przyciskiem Następna czytałem dwa maile po sobie a potem się wysypał gdy miałem zaznaczone:
http://www.sp1lop-home.ampr.org/SeaMonkey/SeaMonkey_reset_C.jpg, ale nie zawsze czasami z innego powodu
nie jest to jednoznaczne, ale badam włączam - wyłączam różne opcje i sprawdzam co się dzieje...
Jeszcze nie doszedłem do przyczyny..Adblock Plus tez nie bardzo poprawnie działa, bo wyłączam w opcjach aby nie pokazywał się na listwie przez to jedna się pojawia, jak wyłączę to w czasie tej sesji jest wyłączony gdy ponownie ruchomie SM to pojawia się ikona Adblock w pasku narzędzi...
Trudno mam czas może znajdę przyczynę... na razie pozostanę w trybie awaryjnym i sprawdzę jak przyjdzie trochę poczty na różne konta...
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 13 maja 2014, 11:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

Zrobiłem test wysłałem z wp.pl kilka maili na różne moje konta, potem uruchomiłem SeaMonkey w trybie awaryjnym oraz Kurier Pocztowy kliknąłem Następna i się wysypał...
A jak zrobić z nowym profilem bo mogę założyć ale musiałbym mieć, hasła i ustawienia oraz maile... Nie wiem pisałem wcześniej co kopiowałem do nowego profilu..
    cert8.db
    cert_override.txt
    key3.db
    prefs.js
    signons.sqlite
    oraz cały katalog Mail
Bo może faktycznie jest uszkodzony... A może jest jakaś opcja co może profil naprawić???
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 13 maja 2014, 12:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

Sprawdziłem na Konsoli Błędów i mam cały czas te same błędy:
Kod: Zaznacz cały
Czas: 13.05.2014 12:53:57
Ostrzeżenie: Ignoring obsolete chrome registration modifier 'xpcnativewrappers=no'.
Plik źródłowy: jar:file:///C:/Documents%20and%20Settings/hp/Dane%20aplikacji/Mozilla/SeaMonkey/Profiles/ypli71b9.default/extensions/inspector@mozilla.org.xpi!/chrome.manifest

While creating services from category 'profile-after-change', could not create service for entry 'Disk Space Watcher Service',
contract ID '@mozilla.org/toolkit/disk-space-watcher;1'

Czas: 13.05.2014 12:53:59
Błąd: tabInfo is undefined
Plik źródłowy: chrome://messenger/content/tabmail.xml
Wiersz: 768

Czas: 13.05.2014 12:54:00
Błąd: DEPRECATION WARNING: nsIContentPrefService is deprecated. Please use nsIContentPrefService2 instead.
You may find more details about this deprecation at: https://developer.mozilla.org/en-US/docs/XPCOM_Interface_Reference/nsIContentPrefService2
chrome://communicator/content/viewZoomOverlay.js 57 FullZoom_init
chrome://communicator/content/viewZoomOverlay.js 339 registerZoomManager
null 0 null
Plik źródłowy: resource://gre/modules/Deprecated.jsm
Wiersz: 79

Czas: 13.05.2014 12:54:00
Błąd: DEPRECATION WARNING: PlacesBackups.getMostRecent is deprecated and will be removed in a future version
You may find more details about this deprecation at: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=859695
resource://gre/modules/PlacesBackups.jsm 214 PB_getMostRecentresource://gre/components/nsSuiteGlue.js 708 SuiteGlue.prototype._initPlaces
resource://gre/components/nsSuiteGlue.js 195 SuiteGlue.prototype.observe
null 0 null
Plik źródłowy: resource://gre/modules/Deprecated.jsm
Wiersz: 79
Dokładniej to widać na obrazku z linku:
http://www.sp1lop-home.ampr.org/SeaMonkey/SeaMonkey_reset_D.jpg
Może tu jest opisany babol który można by naprawić????? A może komuś wysłać aby to sprawdził ?
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: GLI » 13 maja 2014, 20:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:29.0) Gecko/20100101 SeaMonkey/2.26

Jeśli aktualizacja SM do wersji 2.26 odbyła się "automatycznie", to proponuję pobrać pełen instalator:
http://download.cdn.mozilla.net/pub/moz ... 202.26.exe
... i jeszcze raz wykonać "aktualizację". Można przed tym całkiem odinstalować SM - profile użytkownika są w innym miejscu i nie będą usunięte.

Dodatkowo można wyłączyć "akcelerację sprzętową":
Menu -> Edycja -> Preferencje -> Wygląd -> Zawartość -> pozostawić niezaznaczone "Korzystaj z akceleracji sprzętowej, kiedy jest dostępna"
Mało prawdopodobne, ale też może sprawiać problemy. Szczególnie, gdy sterowniki do grafiki są mało starannie napisane...
Genuine Lifelike Individual
GLI
 
Posty: 218
Z nami od: 15 maja 2003, 10:38

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 14 maja 2014, 08:42

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

Ja właśnie pobrałem wersje instalacyjną i właśnie z niej zainstalowałem..
Usunąłem znaczek dla "Korzystaj z akceleracji sprzętowej...."
Zaraz zrobię ponową aktualizacje SM i dam znać co się stanie..
Dziękuje za informację. A tak przy okazji mam Windows XP Pro
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Odp: SeaMonkey 2.26 Kurier Pocztowy resetuje sie

Postautor: sp1lop » 14 maja 2014, 09:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:29.0) Gecko/20100101 Firefox/29.0 SeaMonkey/2.26

Bardzo mi przykro ale to nic nie dało.....
---
Pozdrawiam
Janusz Przybylski - Szczecin
sp1lop
 
Posty: 60
Z nami od: 08 czerwca 2006, 13:30
Lokalizacja: Szczecin

Następna

Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: