MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Pobieranie wiadomości ze wszystkich podfolderów konta

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Pobieranie wiadomości ze wszystkich podfolderów konta

Postautor: tokirium » 28 marca 2017, 16:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64; rv:49.0) Gecko/20100101 Firefox/49.0 SeaMonkey/2.46

Witam.
Korzystam z Klienta poczty, mam skonfigurowanych kilka kont IMAP, a na każdym z kont pocztowych mam utworzone podfoldery, do których trafiają maile (sortowane przez filtry w Seamonkey lub od razu na serwerze). Zauważyłem, że Seamonkey domyślnie nie uwzględnia żadnych innych folderów przy sprawdzaniu nowych wiadomości - sprawdza tylko w folderze odebrane. Aby sprawdzała wiadomości w pozostałych folderach, muszę w każdym z folderów wchodzić we właściwości i zaznaczać opcję "Pobierając wiadomości dla tego konta, zawsze sprawdzaj ten folder". Przy kilku folderach można jeszcze to znieść, ale jak mam do zaznaczenia po kilkanaście folderów na kilku kontach to trochę gorzej. Na dodatek czasami z niewiadomych względów te opcje potrafią się same odznaczać i zanim się nie zorientuję, to nie widzę nowych maili. Przeszukałem wszystkie opcje kont i nie znalazłem żadnej możliwości włączenia sprawdzania wiadomości we wszystkich folderach.
tokirium
 
Posty: 7
Z nami od: 08 sierpnia 2015, 14:04

Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: