Witam
Mam oto taki problem.
Gdy dodaję za dużo elementów do Sidebara (w moim przypadku za dużo to 9). To najniższy znika mi, pod dolną 'listwa' mozilli i trudno się do niego dostać. Czy można sidenara jakoś przewijać? Albo jakoś inaczej rozwiązać problem.
LarryN
Problem z Sidebarem
Moderator: Pomocy?!
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Re: Problem z Sidebarem
Przeglądarka: -
LarryN pisze:Gdy dodaję za dużo elementów do Sidebara (w moim przypadku za dużo to 9). To najniższy znika mi, pod dolną 'listwa' mozilli i trudno się do niego dostać. Czy można sidenara jakoś przewijać? Albo jakoś inaczej rozwiązać problem.
Ano to jakiś bug jest. Ja żeby wszystko było ok w "Panele" odznaczam i zaznaczam ponownie i wtedy wszystko wraca do porządku
Lisek : lisek@tweak.pl : www.tweak.pl
- Lisek
- Posty: 103
- Z nami od: 07 kwietnia 2002, 09:19
- Lokalizacja: Chełm
Re: Problem z Sidebarem
Przeglądarka: -
LarryN pisze:Gdy dodaję za dużo elementów do Sidebara (w moim przypadku za dużo to 9). To najniższy znika mi, pod dolną 'listwa' mozilli i trudno się do niego dostać. Czy można sidenara jakoś przewijać? Albo jakoś inaczej rozwiązać problem.
Zobaczę co na to Bugzilla i dam znać...
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Re: Problem z Sidebarem
Przeglądarka: -
Witam
Teraz używam Mozilli 0.9.9 z debiana z pakietem PL i style modern.
Do 'Sztabem bocznym' mam strzałk w górę i w dół, które przesuwają panele.
Problem wiec znikł
LarryN
Teraz używam Mozilli 0.9.9 z debiana z pakietem PL i style modern.
Do 'Sztabem bocznym' mam strzałk w górę i w dół, które przesuwają panele.
Problem wiec znikł
LarryN
- LarryN
- Posty: 273
- Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13
Re: Problem z Sidebarem
Przeglądarka: -
LarryN pisze:Witam
Teraz używam Mozilli 0.9.9 z debiana z pakietem PL i style modern.
Do 'Sztabem bocznym' mam strzałk w górę i w dół, które przesuwają panele.
Dodatkowo w MozTweak można określić liczbę paneli
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Posty: 5
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]