MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Problem z Sidebarem

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Problem z Sidebarem

Postautor: LarryN » 08 kwietnia 2002, 16:17

Przeglądarka: -

Witam

Mam oto taki problem.
Gdy dodaję za dużo elementów do Sidebara (w moim przypadku za dużo to 9). To najniższy znika mi, pod dolną 'listwa' mozilli i trudno się do niego dostać. Czy można sidenara jakoś przewijać? Albo jakoś inaczej rozwiązać problem.

LarryN
LarryN
 
Posty: 273
Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13

Re: Problem z Sidebarem

Postautor: Lisek » 08 kwietnia 2002, 16:22

Przeglądarka: -

LarryN pisze:Gdy dodaję za dużo elementów do Sidebara (w moim przypadku za dużo to 9). To najniższy znika mi, pod dolną 'listwa' mozilli i trudno się do niego dostać. Czy można sidenara jakoś przewijać? Albo jakoś inaczej rozwiązać problem.


Ano to jakiś bug jest. Ja żeby wszystko było ok w "Panele" odznaczam i zaznaczam ponownie i wtedy wszystko wraca do porządku :)
Lisek
 
Posty: 103
Z nami od: 07 kwietnia 2002, 09:19
Lokalizacja: Chełm

Re: Problem z Sidebarem

Postautor: GmbH » 08 kwietnia 2002, 22:30

Przeglądarka: -

LarryN pisze:Gdy dodaję za dużo elementów do Sidebara (w moim przypadku za dużo to 9). To najniższy znika mi, pod dolną 'listwa' mozilli i trudno się do niego dostać. Czy można sidenara jakoś przewijać? Albo jakoś inaczej rozwiązać problem.

Zobaczę co na to Bugzilla i dam znać...
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Problem z Sidebarem

Postautor: LarryN » 29 kwietnia 2002, 17:41

Przeglądarka: -

Witam
Teraz używam Mozilli 0.9.9 z debiana z pakietem PL i style modern.
Do 'Sztabem bocznym' mam strzałk w górę i w dół, które przesuwają panele.

Problem wiec znikł

LarryN
LarryN
 
Posty: 273
Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13

Re: Problem z Sidebarem

Postautor: GmbH » 29 kwietnia 2002, 19:58

Przeglądarka: -

LarryN pisze:Witam
Teraz używam Mozilli 0.9.9 z debiana z pakietem PL i style modern.
Do 'Sztabem bocznym' mam strzałk w górę i w dół, które przesuwają panele.

Dodatkowo w MozTweak można określić liczbę paneli :)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: