MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Interfejs MDI a "<title>"

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Interfejs MDI a "<title>"

Postautor: Lisek » 09 kwietnia 2002, 15:51

Przeglądarka: -

Zauważyłem, że w 0.9.9 nieraz nie wyświetla tytułu na pasku od interfejsu MDI. Na pasku zadań Windows'a jest, na pasku okna również, a na MDI wyświetla "brak tytułu". Zdarza się to sporadycznie po odświeżeniu strony, albo po otworzeniu nowej...
Lisek
 
Posty: 103
Z nami od: 07 kwietnia 2002, 09:19
Lokalizacja: Chełm

Re: Interfejs MDI a "<title>"

Postautor: GmbH » 09 kwietnia 2002, 17:45

Przeglądarka: -

Lisek pisze:Zauważyłem, że w 0.9.9 nieraz nie wyświetla tytułu na pasku od interfejsu MDI. Na pasku zadań Windows'a jest, na pasku okna również, a na MDI wyświetla "brak tytułu". Zdarza się to sporadycznie po odświeżeniu strony, albo po otworzeniu nowej...

Z pewnością http://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=111118
Chociaż przyznam, że mi się to jeszcze nie zdarzyło... No chyba, że strona miała nazwę Untitled ;)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: