MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

jak to zmienic?

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

jak to zmienic?

Postautor: radek » 02 lutego 2002, 09:34

Przeglądarka: -

jak zmienic tekst Uzytkownik ...... napisal cos tam, ktory pokazuje sie w naglowku wysylanej wiadomosci na inny?? czy da sie wogole.
radek
 

jak to zmienic?

Postautor: GmbH » 02 lutego 2002, 19:44

Przeglądarka: -

radek pisze:jak zmienic tekst Uzytkownik ...... napisal cos tam, ktory pokazuje sie w naglowku wysylanej wiadomosci na inny?? czy da sie wogole.

Tekst ten, a także format nagłówka, będzie można zmienić za pomocą modułu dodatkowych ustawień, który będzie dołączony do następnej wersji Mozilli.
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Zmiana wrote

Postautor: E2rd » 24 marca 2002, 13:04

Przeglądarka: -

Zainstalowałem polski LangPack do Moz 0.9.8. Przy forwardowaniu wiadomości Mozilla pisze teraz '---Wiadomość oryginalna----', ale przy odpowiadaniu jest słynne 'Ktośtam wrote:'. Wydawało mi się, że obie te rzeczy ustawia się preferencjami 'mailnews.reply.*'. Jak to z tym jest, czemu jedno jest zmienione, a drugie nie?
I druga sprawa, gdzie jest najbezpieczniej zmienić 'wrote'?
E2rd
 

Re: Zmiana wrote

Postautor: GmbH » 24 marca 2002, 13:19

Przeglądarka: -

Anonymous pisze:Zainstalowałem polski LangPack do Moz 0.9.8. Przy forwardowaniu wiadomości Mozilla pisze teraz '---Wiadomość oryginalna----', ale przy odpowiadaniu jest słynne 'Ktośtam wrote:'. Wydawało mi się, że obie te rzeczy ustawia się preferencjami 'mailnews.reply.*'. Jak to z tym jest, czemu jedno jest zmienione, a drugie nie?
I druga sprawa, gdzie jest najbezpieczniej zmienić 'wrote'?

Moduł MozTweak jest dostępny tylko w pełnej wersji MozilliPL, nie jest rozprowadzany razem z pakietem językowym. Moduł MozTweak pozwala min. na zmianę nagłówków wiadomości, dostępne są także zestawy takich nagłówków. IHMO nie ma łatwiejszego sposobu na zmianę tych ustawień ;)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: