z gory dzieki.
pozdr
WinXP + mozilla najnowsza
Moderator: Pomocy?!
Przeglądarka: -
Przeglądarka: -
krzyss vel Qkill pisze:Jak oznaczyc post w kliencie do newsow ze go obserwuje ?
Przeglądarka: -
GmbH pisze:krzyss vel Qkill pisze:Jak oznaczyc post w kliencie do newsow ze go obserwuje ?
Kurier Poczty->Wiadomość->Śledź wątek ? No chyba, że chcesz oznaczyć daną wiadomość, wtedy Kurier Poczty->Wiadomość->Zaznacz->Oznacz
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]