MozillaPL a Java 1.4
Moderator: Pomocy?!
Posty: 4
• Strona 1 z 1
MozillaPL a Java 1.4
Przeglądarka: -
Ma ktoś pomysł jak uruchomić java 1.4 w MozilliPL? 1.3_02 chodziła dobrze, jednak po zainstalowaniu wersji 1.4 plugin nie wykrywa Mozilli. W opcjach da się zaznaczyć żeby działał z Netscape6, jednak ten twierdzi że nie mam takiej przegladarki zainstalowanej. W MozTweak'u zaznaczyłem żeby szukał wtyczki JAVA przy starcie... i kurcze nic 
Lisek : lisek@tweak.pl : www.tweak.pl
- Lisek
- Posty: 103
- Z nami od: 07 kwietnia 2002, 09:19
- Lokalizacja: Chełm
Przeglądarka: -
major pisze:Skopiuj z katalogu "bin" Javy wszystkie pliki "NP*.dll" do katalogu z wtyczkami Mozilli i zrestartuj program.
Oo, dzieki wielkie - to nawet działa
Lisek : lisek@tweak.pl : www.tweak.pl
- Lisek
- Posty: 103
- Z nami od: 07 kwietnia 2002, 09:19
- Lokalizacja: Chełm
Re: MozillaPL a Java 1.4
Przeglądarka: -
Lisek pisze:Ma ktoś pomysł jak uruchomić java 1.4 w MozilliPL? 1.3_02 chodziła dobrze, jednak po zainstalowaniu wersji 1.4 plugin nie wykrywa Mozilli. W opcjach da się zaznaczyć żeby działał z Netscape6, jednak ten twierdzi że nie mam takiej przegladarki zainstalowanej. W MozTweak'u zaznaczyłem żeby szukał wtyczki JAVA przy starcie... i kurcze nic
Było o tym w FAQ:
Jak zainstalować wtyczkę Java
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]