MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

MozillaPL a Java 1.4

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

MozillaPL a Java 1.4

Postautor: Lisek » 21 kwietnia 2002, 12:32

Przeglądarka: -

Ma ktoś pomysł jak uruchomić java 1.4 w MozilliPL? 1.3_02 chodziła dobrze, jednak po zainstalowaniu wersji 1.4 plugin nie wykrywa Mozilli. W opcjach da się zaznaczyć żeby działał z Netscape6, jednak ten twierdzi że nie mam takiej przegladarki zainstalowanej. W MozTweak'u zaznaczyłem żeby szukał wtyczki JAVA przy starcie... i kurcze nic :P
Lisek
 
Posty: 103
Z nami od: 07 kwietnia 2002, 09:19
Lokalizacja: Chełm

Postautor: major » 21 kwietnia 2002, 16:10

Przeglądarka: -

Skopiuj z katalogu "bin" Javy wszystkie pliki "NP*.dll" do katalogu z wtyczkami Mozilli i zrestartuj program.

pozdr,
MaJor
major
 
Posty: 13
Z nami od: 21 kwietnia 2002, 16:06
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Lisek » 21 kwietnia 2002, 19:07

Przeglądarka: -

major pisze:Skopiuj z katalogu "bin" Javy wszystkie pliki "NP*.dll" do katalogu z wtyczkami Mozilli i zrestartuj program.


Oo, dzieki wielkie - to nawet działa :)
Lisek
 
Posty: 103
Z nami od: 07 kwietnia 2002, 09:19
Lokalizacja: Chełm

Re: MozillaPL a Java 1.4

Postautor: GmbH » 21 kwietnia 2002, 19:19

Przeglądarka: -

Lisek pisze:Ma ktoś pomysł jak uruchomić java 1.4 w MozilliPL? 1.3_02 chodziła dobrze, jednak po zainstalowaniu wersji 1.4 plugin nie wykrywa Mozilli. W opcjach da się zaznaczyć żeby działał z Netscape6, jednak ten twierdzi że nie mam takiej przegladarki zainstalowanej. W MozTweak'u zaznaczyłem żeby szukał wtyczki JAVA przy starcie... i kurcze nic :P

Było o tym w FAQ:
Jak zainstalować wtyczkę Java
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: