Witam serdecznie, mam takie (moze naiwne) pytanie, nie wiem jak stworzyc nowy folder gdzy pobieram plki ze strony www, po kliknieciu nastepuje ptanie czy zapisac i gdzie zapisac, otwiera mi sie moj ~/home i teraz potrzebowalbym stworzyc nowy folder i tam zapisac, ale nie wiem jak. prosze o pomoc. system Linux RH + KDE 3.0.
Pozdrawiam.
nowy katalog gdy sciagam plik mozilla
Moderator: Pomocy?!
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Re: nowy katalog gdy sciagam plik mozilla
Przeglądarka: -
chipnet pisze:Witam serdecznie, mam takie (moze naiwne) pytanie, nie wiem jak stworzyc nowy folder gdzy pobieram plki ze strony www, po kliknieciu nastepuje ptanie czy zapisac i gdzie zapisac, otwiera mi sie moj ~/home i teraz potrzebowalbym stworzyc nowy folder i tam zapisac, ale nie wiem jak. prosze o pomoc. system Linux RH + KDE 3.0.
Pozdrawiam.
Błąd 58311, planowany termin zaaplikowania łatki: Mozilla 1.0
- GmbH
- Posty: 825
- Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]