MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

nowy katalog gdy sciagam plik mozilla

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

nowy katalog gdy sciagam plik mozilla

Postautor: chipnet » 22 kwietnia 2002, 07:24

Przeglądarka: -

Witam serdecznie, mam takie (moze naiwne) pytanie, nie wiem jak stworzyc nowy folder gdzy pobieram plki ze strony www, po kliknieciu nastepuje ptanie czy zapisac i gdzie zapisac, otwiera mi sie moj ~/home i teraz potrzebowalbym stworzyc nowy folder i tam zapisac, ale nie wiem jak. prosze o pomoc. system Linux RH + KDE 3.0.
Pozdrawiam.
chipnet
 

Re: nowy katalog gdy sciagam plik mozilla

Postautor: GmbH » 22 kwietnia 2002, 22:40

Przeglądarka: -

chipnet pisze:Witam serdecznie, mam takie (moze naiwne) pytanie, nie wiem jak stworzyc nowy folder gdzy pobieram plki ze strony www, po kliknieciu nastepuje ptanie czy zapisac i gdzie zapisac, otwiera mi sie moj ~/home i teraz potrzebowalbym stworzyc nowy folder i tam zapisac, ale nie wiem jak. prosze o pomoc. system Linux RH + KDE 3.0.
Pozdrawiam.

Błąd 58311, planowany termin zaaplikowania łatki: Mozilla 1.0
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: