juz od dluzszego czasu czakam kiedy w Mozilli pojawi sie opcja "Nowy katalog" przy zapisywaniu plikow (chodzi o sciaganie). Brak tej opcji jest "dosc" uciazliwa, dlatego, ze za kazdym razem musze otwierac nowa konsole (linux) przechodzic do katalogu w ktorym chce utworzyc podkatalog, tworzyc go, zamykac konsole itd...
A moze cos jest nie tak u mnie?
Dotyczy zarowno Mozilli 0.9.8 jak i 0.9.9