MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nowy katalog w zapisywaniu plikow?

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Nowy katalog w zapisywaniu plikow?

Postautor: Jacek » 22 kwietnia 2002, 14:40

Przeglądarka: -

Witam,
juz od dluzszego czasu czakam kiedy w Mozilli pojawi sie opcja "Nowy katalog" przy zapisywaniu plikow (chodzi o sciaganie). Brak tej opcji jest "dosc" uciazliwa, dlatego, ze za kazdym razem musze otwierac nowa konsole (linux) przechodzic do katalogu w ktorym chce utworzyc podkatalog, tworzyc go, zamykac konsole itd... :(

A moze cos jest nie tak u mnie?
Dotyczy zarowno Mozilli 0.9.8 jak i 0.9.9
Jacek
 

Nowy katalog

Postautor: Chipnet » 22 kwietnia 2002, 18:07

Przeglądarka: -

Witam, mam ta sama zagwozdke, chyba tej opcji jednak niema, chociaz to bylby i chyba bedzie dla mnie szok, czyzby szkolny blad. Oj w ten sposob z MicroExplorelem MS$ nie "wygramy".
Chipnet
 

Re: Nowy katalog w zapisywaniu plikow?

Postautor: GmbH » 22 kwietnia 2002, 22:40

Przeglądarka: -

Jacek pisze:Witam,
juz od dluzszego czasu czakam kiedy w Mozilli pojawi sie opcja "Nowy katalog" przy zapisywaniu plikow (chodzi o sciaganie). Brak tej opcji jest "dosc" uciazliwa, dlatego, ze za kazdym razem musze otwierac nowa konsole (linux) przechodzic do katalogu w ktorym chce utworzyc podkatalog, tworzyc go, zamykac konsole itd... :(

A moze cos jest nie tak u mnie?
Dotyczy zarowno Mozilli 0.9.8 jak i 0.9.9

Błąd 58311, planowany termin zaaplikowania łatki: Mozilla 1.0
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Nowy katalog w zapisywaniu plikow?

Postautor: Gość » 29 kwietnia 2002, 18:19

Przeglądarka: -

GmbH pisze:
Jacek pisze:Witam,
juz od dluzszego czasu czakam kiedy w Mozilli pojawi sie opcja "Nowy katalog" przy zapisywaniu plikow (chodzi o sciaganie). Brak tej opcji jest "dosc" uciazliwa, dlatego, ze za kazdym razem musze otwierac nowa konsole (linux) przechodzic do katalogu w ktorym chce utworzyc podkatalog, tworzyc go, zamykac konsole itd... :(

A moze cos jest nie tak u mnie?
Dotyczy zarowno Mozilli 0.9.8 jak i 0.9.9

Błąd 58311, planowany termin zaaplikowania łatki: Mozilla 1.0


Planowany, ale niestety nie dotrzymany :(
Owszem, pojawily sie pierwsze ikonki z "do gory" i "katalog domowy", ale niestety dalej brakuje ikonki "nowy katalog"...
Mam nadzieje, ze w nastepnej wersji sie wreszcie pojawi ta opcja :-?
Gość
 

Re: Nowy katalog w zapisywaniu plikow?

Postautor: GmbH » 29 kwietnia 2002, 18:49

Przeglądarka: -

Anonymous pisze:Planowany, ale niestety nie dotrzymany :(
Owszem, pojawily sie pierwsze ikonki z "do gory" i "katalog domowy", ale niestety dalej brakuje ikonki "nowy katalog"...
Mam nadzieje, ze w nastepnej wersji sie wreszcie pojawi ta opcja :-?

O ile mi wiadomo to Mozilla 1.0 nie została jeszcze wydana ;)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Nowy katalog w zapisywaniu plikow?

Postautor: pbartecki » 30 kwietnia 2002, 05:39

Przeglądarka: -

Bug został nominowany na 1.0.1, więc przycisk "Nowy folder" pojawi się jeszcze później. ;(
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: