MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nowy dzial na forum

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Nowy dzial na forum

Postautor: Domel » 02 listopada 2002, 21:26

Przeglądarka: -

Mam propozycje. Dodajcie do forum nowy dzial: Offtopic, czyli wszystko to co nie wiaze sie bezposrednio z Mozilla i nie koniecznie pasuje do MozillaPL ;)
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Olhado/256 » 02 listopada 2002, 22:46

Przeglądarka: -

Popieram - możnaby tam wrzucić dyskusje językowe i "prawdziwą fankę MozilliPL" :lol:
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy dzial na forum

Postautor: pbartecki » 03 listopada 2002, 02:57

Przeglądarka: -

Ulubionymi tematami typu Offtopic najlepiej zajmować się w miejscach do tego odpowiednich...

Których z tego co się orientuje powstało już całe mnostwo i nie nam tworzyć kolejne ;)
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Postautor: GabrielBaines » 03 listopada 2002, 10:01

Przeglądarka: -

Zgadzam sie z Piotrem, z dwóch powodów:

1. Powód praktyczny: Fora off-topic po prostu zaśmiecają listę. Utrudnia to potem wyszukwanie, a i na liści najnowszych wiadomości trzeba wygrzebywać te istotne, spośród off-topicowych śmieci.

2. Powód moralny: mozillapl.org jest jak rozumiem hostowana za darmo przez SourceForge.Net, jako projekt open-source. Pamiętajcie, że hosting, łącze, sprzęt na którym to wszystko chodzi przekłada się na prawdziwe pieniądze. Można to zatem traktować w ten sposób, że dostaliśmy od VA Software (właściciel SourceForge.Net) grant na rozwój MozillaPL. Wykorzystywanie tych zasobów do robienia sobie forum dyskusyjnego nie związanego z projektem wydaje mi się zwyczajnie nieuczciwe.
Gabriel
GabrielBaines
Moderator
 
Posty: 450
Z nami od: 05 marca 2002, 21:42

Postautor: Domel » 03 listopada 2002, 10:12

Przeglądarka: -

Olhado/256 pisze:Popieram - możnaby tam wrzucić dyskusje językowe i "prawdziwą fankę MozilliPL" :lol:

Chyba czytasz w moich myslach :). Piszac tego posta wlasnie myslalem o tych 2 tematach.
Mylse ze pbartecki i GabrielBaines nie do konca rozumieja o co nam chodzi. Nie chcemy w tym dziale pisac o samochodach, dziewczynach, telewizorach i innych, tylko o Mozilli. Jednak to maja byc luzniejsze tematy niz te z dzialu MozillaPL. Ma to jeszcze jeden plus odciazy wlasnie ten dzial bo narazie wiekszosc ktorzy maja jakies przemyslenia, opinie wala do MozillaPL.
A co do takich typowych offtopic podzielam zdanie GabrielBaines jednak powtarzam mi nie o takie tematy chodzi.
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Konrad » 03 listopada 2002, 14:33

Przeglądarka: -

Domel pisze:
Olhado/256 pisze:Popieram - możnaby tam wrzucić dyskusje językowe i "prawdziwą fankę MozilliPL" :lol:

Chyba czytasz w moich myslach :). Piszac tego posta wlasnie myslalem o tych 2 tematach.


A ja wysylajac posta o prawdziwej fance nie za bardzo mialem go gdzie wyslac i tez sie zdziwielem ze nie ma czegos w rodzaju offtopic.

p.s. widze ze nie kazdy przychylnie podszedl do mojej 'fanki'. hmm... wyslalem tylko dlatego ze jak pamietam jakis czas temu podsylano tu rozne rzeczy nie do konca zwiazane z mozilla (tapeta z kameleonem czy gekonem) i zostalo to przyjete entuzjastycznie. a ze kobieta Wam sie nie podoba... hmm, jak to sie nazywalo? zoofilizm? :lol: :D oczywiscie nie bierzcie tego do serca
pozdrawiam
Końrad Karpieszuk
www.VivaMozilla.prv.pl
Konrad
 
Posty: 699
Z nami od: 12 sierpnia 2002, 05:38
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Olhado/256 » 03 listopada 2002, 14:52

Przeglądarka: -

Hej, czy ja mówię, że mi się nie podoba? I fanka i dyskusje językowe mi się podobały, tylko to są właśnie takie tematy "offtopic", ale jednak jakoś związane z MozilląPL/forum. Dlatego jestem zdecydowanie za utworzeniem forum Offtopic.
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: hADeSik » 03 listopada 2002, 14:59

Przeglądarka: -

Moim skromnym zdaniem można zrobić jakieś forum OT ale ktoś powinien pilnować tam porządku i powinna gdzieś być informacja, że niektóre wiadomości mogą zostać usunięte (to tak, żeby później nikt nie miał żalu, że jego post zniknął...).
hADeSik
Moderator
 
Posty: 844
Z nami od: 02 czerwca 2002, 21:18
Lokalizacja: ja go znam?

Postautor: Konrad » 03 listopada 2002, 15:07

Przeglądarka: -

Olhado/256 pisze:Hej, czy ja mówię, że mi się nie podoba?


Ake ja nie mówie konkretnie o Tobie, po prostu napisalem ze nie kazdy jak widac do konca sie zgadza z takim tropche luznym podejsciem do tego forum ;)
pozdrawiam
Końrad Karpieszuk
www.VivaMozilla.prv.pl
Konrad
 
Posty: 699
Z nami od: 12 sierpnia 2002, 05:38
Lokalizacja: Białystok


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: