MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

osiołki

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

osiołki

Postautor: didimos » 21 kwietnia 2005, 15:18

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Internet Explorer/5.0

Podoba mi się nowa vivamozilla, ale przydałoby sie żeby był na niej link do osiołków... Nie pamietałem jak się osiałki nazywają pamiętałem tylko że link do nich był na VM i trochę się zdziwiłem że nie ma już tego linku. Myśłę że warto ich dodać na pierwszą stronę...
didimos
 

Re: osiołki

Postautor: Olhado/256 » 21 kwietnia 2005, 17:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.7.7) Gecko/20050418 Firefox/1.0.3 (MOOX M2)

didimos pisze:Podoba mi się nowa vivamozilla, ale przydałoby sie żeby był na niej link do osiołków... Nie pamietałem jak się osiałki nazywają pamiętałem tylko że link do nich był na VM i trochę się zdziwiłem że nie ma już tego linku. Myśłę że warto ich dodać na pierwszą stronę...

Osiołki nazywają się... Osiołki. Zapuść Google, a bez problemu znajdziesz. A link faktycznie się przyda, ale w naszym katalogu - jak znajdę w końcu czas, żeby się za to zabrać (oby przed sesją...), to z pewnością go tam umieszczę.
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Gość » 21 kwietnia 2005, 22:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Internet Explorer/5.0

A potrafisz sobie wyobrazić sytuację że nie zapamiętałem nazwy strony ani jej adresu, tylko fakt że na stronie VM był odnośnik do strony o takiej tematyce?
Otóż tak właśnie było. Stronę już znalazłem dzięki wzmiankowanej wyszukiwarce i dzięki temu już wiem że to osiołki. Pomyślałem że może jeszcze kilka osób może tak kojarzyć osiołki przez pryzmat VM. No offence. Gratefull
TL
:-D
Gość
 

Postautor: Olhado/256 » 22 kwietnia 2005, 20:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.7.7) Gecko/20050418 Firefox/1.0.3 (MOOX M2)

Anonymous pisze:A potrafisz sobie wyobrazić sytuację że nie zapamiętałem nazwy strony ani jej adresu, tylko fakt że na stronie VM był odnośnik do strony o takiej tematyce?
Otóż tak właśnie było.

Oczywiście, że mogę :) Po prostu pisałeś o "osiołkach", więc zrozumiałem to tak, że pamiętasz nazwę serwisu, a nie pamiętasz adresu. Teraz wszystko jasne. :)
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: