MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nowe działy

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Nowe działy

Postautor: LarryN » 09 czerwca 2002, 10:51

Przeglądarka: -

Witam

Proponuje, założenie nowych działów

1.) Niechodzące strony
Tu każdy mogłby podać strony nie działąjące pod Mozill, działające dziwnie
2.) Mozilla 1.0 PL
Ponieważ pojawiła się taka pełna wersja mozilli wiec może warto poświeci jej oddzielny dział.

I proponowałbym uściślić co gdzie słać? Czasami nie wiem zczy mój problem to problem Linuksiarza czy ogólny.
LarryN
 
Posty: 273
Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13

Re: Nowe działy

Postautor: GabrielBaines » 09 czerwca 2002, 11:54

Przeglądarka: -

Oczywiście decyzje w tym wzgledzie podejmie team Mozilla PL czyli Marek i Piotrek, ale chciałem wtrącic swoje trzy grosze:

1) Niechodzące strony - w praktyce oznacza to strony, które mają błedy lub wykorzystują specyfike IE. Tak więc posty na ten temat kwalifikują sie do forum Ewangelizacja (tak też tego typu błędy są klasyfikowane w Bugzilli). Tak więc nie bardzo jest sens zakładac nowe forum.

2) Mozilla 1.0 PL - te posty idealnie pasują do forum Mozilla PL.

Natomiast zgadzam się z Larrym, że czasem nie wiadomo, na które forum wysłac post, ale tego chyba nie unikniemy - po prostu czasem nie dojdzie się do tego, czy problem jest ogólny, czy tez dotyczy tylko jednego systemu, bez dokładnego zbadania. Jedynym wyjściem byłaby możliwośc przenoszenia wątku między forami , ale to już mogłoby spowodowac totalny zamęt.

==
Gabriel
GabrielBaines
Moderator
 
Posty: 450
Z nami od: 05 marca 2002, 21:42

Postautor: LarryN » 23 czerwca 2002, 23:19

Przeglądarka: -

Jedna k nalegam na dzial nie chgdzace strny. Znowu mam jakies problemy i nie chce mi sie zastanawiac, gdzie mam dodac wiadomosc o stronie.
Propagowanie mozilli to nie to. Chyba ze wrzuce do Mantias.
LarryN
 
Posty: 273
Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13

Postautor: pbartecki » 24 czerwca 2002, 03:18

Przeglądarka: -

Właśnie się nad tym zastanawiamy... oddzielne forum do "Buuuu, ta strona nie działa jak w IE", czy dopisać do do Forum Ewangelizacja (obecnie Propagowanie ze względów PC ;) aka 'Mozilla erałnd de łorld' ;) - tu również niedziałające strony..

Chyba skłaniam się do postąpienia jak Mozilla.org i to forum (Ewangelizacja - opiekun Gandalf) będzie do załatwiania takich spraw (nie działające strony).

Jak zwykle prosimy o wypowiedzi ;)
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: