MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

po wylaczeniu nie moge ponownie wlaczyc mozilii

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

po wylaczeniu nie moge ponownie wlaczyc mozilii

Postautor: 111songoku » 22 kwietnia 2011, 15:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Mam taki maly problem z mozilla 3,6 :( Gdy otwieram program po raz pierwszy po wlaczeniu laptopa wszystko jest o.k. ale gdy zamkne ten program i ponownie probuje go otworzyc kilkajac na ikone mozilla firefox wyskakuje okno ze ten program jest juz uruchomiony i nie moge nic zrobic :((( Jedynym rozwiazaniem na jakie wpadlem :idea: to wcisniecie klawiszy ctrl+alt+delete wejscie do start task menager i tam w procesach zaznaczam firefox.exe po czym klikam na end process.I dopiero wtedy moge otworzyc przegladarke i cieszyc sie z internetu :) Niestety to dosc meczace jezeli robi sie to 20 razy dziennie :cry: Czy ktos moglby mi pomoc???Dlaczego przegladarka nie wylancza sie poprawnie po kliknieciu czerwonego krzyzyka???HELP pls.
111songoku
 

Odp: po wylaczeniu nie moge ponownie wlaczyc mozilii

Postautor: Grzegorz » 22 kwietnia 2011, 18:37

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16

Na początek wyczyść pamięć podręczną przeglądarki: Firefox > Narzędzia > Wyczyść dane prywatne, jeśli nie pomoże wykonaj Standardową diagnostykę.

Czytaj ze zrozumieniem i upewnij się, że kopia profilu została wykonana. Jeśli problem nie ustąpi, poinformuj o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: