MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Zobacz posty od ostatniej wizyty?

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Zobacz posty od ostatniej wizyty?

Postautor: Jacek » 09 lipca 2002, 07:03

Przeglądarka: -

Witam,

nie zaprzeczycie, ze zarejestrowani uzytkownicy maja taka opcje...
No wlasnie i tu pojawia sie problem:
jak wybiore jakis temat nieprzeczytany, przeczytam go i klikne ¨Wstecz¨, to serwis nie zaznacza tematu jako przeczytany :(
Z kolei, na wyswietlonej stronie nie ma zadnego linka przez ktory mozna byloby wrocic do poprzedniej strony (czyli nieprzeczytanych postow).

Chwilowo mam rozwiazanie, ze skopiowalem sobie link http://www.mozillapl.org/forum/search.php?search_id=newposts i za kazdym razem wklejam go w pasku adresu, ale juz dlugo tak nie pociagne :wink:

Czy jest na to jakies antidotum?

Jacek
Jacek
 
Posty: 84
Z nami od: 01 lipca 2002, 22:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zobacz posty od ostatniej wizyty?

Postautor: KLAPEK » 09 lipca 2002, 07:47

Przeglądarka: -

Jacek pisze:Witam,

nie zaprzeczycie, ze zarejestrowani uzytkownicy maja taka opcje...
No wlasnie i tu pojawia sie problem:
jak wybiore jakis temat nieprzeczytany, przeczytam go i klikne ¨Wstecz¨, to serwis nie zaznacza tematu jako przeczytany :(
Z kolei, na wyswietlonej stronie nie ma zadnego linka przez ktory mozna byloby wrocic do poprzedniej strony (czyli nieprzeczytanych postow).


ja tez tak mialem, poki nie wpadlem na genialnie prosty pomysl, by zamiast wstecz w Mozzi kliknac po prostu na: link dotyczacy danego forum -> tutaj Serwis MozillaPL lub Forum MozillaPL Strona Glowna /linki sa na gorze i na samym dole/; przy dzialaniu w taki sposob temat przeczytany oznaczony jest jako... przeczytany :D
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
SeaMonkey @ GNU/Linux
KLAPEK
Moderator
 
Posty: 2189
Z nami od: 10 czerwca 2002, 15:05
Lokalizacja: ~/seamonkey

Re: Zobacz posty od ostatniej wizyty?

Postautor: Jacek » 09 lipca 2002, 23:46

Przeglądarka: -

KLAPEK pisze:ja tez tak mialem, poki nie wpadlem na genialnie prosty pomysl, by zamiast wstecz w Mozzi kliknac po prostu na: link dotyczacy danego forum -> tutaj Serwis MozillaPL lub Forum MozillaPL Strona Glowna /linki sa na gorze i na samym dole/; przy dzialaniu w taki sposob temat przeczytany oznaczony jest jako... przeczytany :D


Eshh... To ja juz wole osobiscie klipnac 2 razy w pasku adresu a nastepnie CTRL-V i juz :D
A jesli mam klikac na link do glownego forum, czekac az sie zaladuje, nastepnie jeszcze raz klikac na link nowych postow i znowu czekac, to mnie ciarki przechodza... :x
Jacek
 
Posty: 84
Z nami od: 01 lipca 2002, 22:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zobacz posty od ostatniej wizyty?

Postautor: KLAPEK » 10 lipca 2002, 06:38

Przeglądarka: -

Jacek pisze:Eshh... To ja juz wole osobiscie klipnac 2 razy w pasku adresu a nastepnie CTRL-V i juz :D
A jesli mam klikac na link do glownego forum, czekac az sie zaladuje, nastepnie jeszcze raz klikac na link nowych postow i znowu czekac, to mnie ciarki przechodza... :x

:o no tego to ja na szczescie nie doswiadczylem; w pracy mam stale lacze, wiec wszystko smiga mi szybciutko
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
SeaMonkey @ GNU/Linux
KLAPEK
Moderator
 
Posty: 2189
Z nami od: 10 czerwca 2002, 15:05
Lokalizacja: ~/seamonkey

Re: Zobacz posty od ostatniej wizyty?

Postautor: Jacek » 10 lipca 2002, 06:43

Przeglądarka: -

KLAPEK pisze:
Jacek pisze:Eshh... To ja juz wole osobiscie klipnac 2 razy w pasku adresu a nastepnie CTRL-V i juz :D
A jesli mam klikac na link do glownego forum, czekac az sie zaladuje, nastepnie jeszcze raz klikac na link nowych postow i znowu czekac, to mnie ciarki przechodza... :x

:o no tego to ja na szczescie nie doswiadczylem; w pracy mam stale lacze, wiec wszystko smiga mi szybciutko


I ja mam stale lacze, ale skoro w pracy, to pewnie jakies swiatlowody :P

Jacek
Jacek
 
Posty: 84
Z nami od: 01 lipca 2002, 22:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zobacz posty od ostatniej wizyty?

Postautor: KLAPEK » 10 lipca 2002, 09:12

Przeglądarka: -

Jacek pisze:I ja mam stale lacze, ale skoro w pracy, to pewnie jakies swiatlowody :P

Jacek

jakie tam swiatlowody, zwykle lacze netii przez sieciowke (128kb/s)
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
SeaMonkey @ GNU/Linux
KLAPEK
Moderator
 
Posty: 2189
Z nami od: 10 czerwca 2002, 15:05
Lokalizacja: ~/seamonkey


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: