MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Koszulki MozillaPL.org...

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Postautor: mastyk » 16 marca 2003, 19:51

Przeglądarka: -

rasizm w czystej formie :)
mastyk
 
Posty: 64
Z nami od: 03 sierpnia 2002, 14:53
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Konrad » 17 marca 2003, 13:15

Przeglądarka: -

GmbH pisze:Spróbuję rozwiać wszelkie wątpliwości:

1. Koszulki będą robione, termin - gdzieś za 3 miesiące
2. Być może będzie też coś więcej
3. Jeśli chcecie coś robić we własnym zakresie to proszę nie dyskutować o tym na tym forum
4. Na takich koszulkach proszę o niewykorzystywanie logo MozillaPL.org, bo za trochę to będzie można kupić taką koszulkę u każdego Chińczyka ;)


No to wlasciwie pozostaje mi przeprosic za zasmiecanie forum moim spamem. :) Zatem wycofuje sie z inicjatywy zbiorowej produkcji tego "mojego projektu", byc moze zrobie to we wlasnym zakresie tylko dla siebie i czekam na te oficjalne Wasze koszulki :)
pozdrawiam
Końrad Karpieszuk
www.VivaMozilla.prv.pl
Konrad
 
Posty: 699
Z nami od: 12 sierpnia 2002, 05:38
Lokalizacja: Białystok

Bezczelna propozycja

Postautor: marcinj » 27 marca 2003, 22:19

Przeglądarka: -

Cześć,

jako, że sprawą Mozilli po polsku zająłem się jako pierwszy (byłem autorem pierwszych wersji tłumaczenia w okolicach milestonów M12-M15), pozwalam sobie złożyć bezczelną, a na dodatek komercyjną propozycję skorzystania z serwisu Butik.pl, którego jestem współzałożycielem.

Produkujemy koszulki dobrej jakości na zamówienie. Nakład nie gra roli. Możemy produkować nawet pojedyncze sztuki. Dodatkowo, każdy autor wzoru dostaje sklep internetowy, w którym może te koszulki sprzedawać. Być może znajdziecie tańsze opcje, zauważcie jednak, że bierzemy na siebie całość operacji: produkcję, obsługę zamówień i wysyłkę. I -- co też chyba ważne -- nie ma żadnych ukrytych opłat, nie trzeba z góry płacić, zbierać chętnych itd. I nie wymaga zaangażowania, które można skierować ku większej chwale Mozilli :)

W razie zainteresowania: mailto marcinj@butik.pl. Na razie jesteśmy w fazie pilotażowej, testujemy system, jest kilka sklepów (i są niższe ceny!).

pozdrawiam

Marcin Jagodziński
marcinj
 

Re: Bezczelna propozycja

Postautor: GmbH » 27 marca 2003, 23:30

Przeglądarka: -

marcinj pisze:Cześć,

jako, że sprawą Mozilli po polsku zająłem się jako pierwszy (byłem autorem pierwszych wersji tłumaczenia w okolicach milestonów M12-M15), pozwalam sobie złożyć bezczelną, a na dodatek komercyjną propozycję skorzystania z serwisu Butik.pl, którego jestem współzałożycielem.


Ależ Ty jesteś ;) Nie dość, że się cały czas nie odzywasz to teraz jeszcze taka propozycja ;))))

marcinj pisze:Produkujemy koszulki dobrej jakości na zamówienie. Nakład nie gra roli. Możemy produkować nawet pojedyncze sztuki. Dodatkowo, każdy autor wzoru dostaje sklep internetowy, w którym może te koszulki sprzedawać. Być może znajdziecie tańsze opcje, zauważcie jednak, że bierzemy na siebie całość operacji: produkcję, obsługę zamówień i wysyłkę. I -- co też chyba ważne -- nie ma żadnych ukrytych opłat, nie trzeba z góry płacić, zbierać chętnych itd. I nie wymaga zaangażowania, które można skierować ku większej chwale Mozilli :)


Poszło na maila, może coś z tego będzie :D
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: Ludwik » 27 marca 2003, 23:43

Przeglądarka: -

To by była bardzo dobra opcja.
Bo zamiast jednorazowych akcji stała możliwosć kupna koszulki :)
Ludwik
Moderator
 
Posty: 2908
Z nami od: 10 marca 2003, 10:05

Postautor: arsmageddon » 28 marca 2003, 20:50

Przeglądarka: -

zdecydowanie popieram i niecierpliwie czekam na mozliwośc zakupu
Pozdrawiam
arsmageddon
arsmageddon
 
Posty: 206
Z nami od: 29 listopada 2002, 10:50
Lokalizacja: Kraków

Postautor: grimfang » 28 marca 2003, 21:55

Przeglądarka: -

yea!
ff 1.0.4 osX 10.3.9

yo
grimfang
 
Posty: 84
Z nami od: 09 czerwca 2002, 20:23
Lokalizacja: sosnowiec

Postautor: emdej » 22 maja 2003, 19:24

Przeglądarka: -

mastyk pisze:
emdej pisze:pomysl porazka - przeciez oni za te koszulki zdzieraja jak za zloto !


a znasz coś tańszego i gotowego na współpracę?


tak
mam bardzo dobra i dosc tania firme co mi zrobi nadruki na koszulkach, same koszulki tez moge zakupic (aha, nadruk to nie taka byle guma czy cos - prawdziwy meszek !!!, wlasnie mam od nich jedna koszulke i jestem zabrdzo zadowolony)
jedyny problem to projekt - nie mam zdolnosci....
pozdrawiam serdecznie, emdej
Czasami dochodzę do wniosku, że ludzie są ogólnie głupi. Dziwnym trafem przytrafia mi się to gdy myślę o dwóch tematach, polityce i przeglądarkach :/ (by qviri)
JID: emdej@jabber.org | gg: 17344
emdej
 
Posty: 417
Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: emdej » 22 maja 2003, 19:27

Przeglądarka: -

GmbH pisze:Spróbuję rozwiać wszelkie wątpliwości:

1. Koszulki będą robione, termin - gdzieś za 3 miesiące
2. Być może będzie też coś więcej
3. Jeśli chcecie coś robić we własnym zakresie to proszę nie dyskutować o tym na tym forum
4. Na takich koszulkach proszę o niewykorzystywanie logo MozillaPL.org, bo za trochę to będzie można kupić taką koszulkę u każdego Chińczyka ;)

Jak na razie to moja prywatna opinia, gdy tylko pojawi się Piotrek wydamy oficjalne oświadczenie ;)

jesli mozna prosic o to oswiadczenie to dalej czekamy :)
moze by sie udalo aby nowa edycja (mam nadzieje ze bedzie tez poprzedni projekt bo byl bardzo udany moim zdaniem) byla na nasz zjazd czerwiec/lipiec ? a najlepiej troche wczesniej, a na zjezdzie by sie "resztki" wyprzedalo :)
pozdrawiam serdecznie, emdej
Czasami dochodzę do wniosku, że ludzie są ogólnie głupi. Dziwnym trafem przytrafia mi się to gdy myślę o dwóch tematach, polityce i przeglądarkach :/ (by qviri)
JID: emdej@jabber.org | gg: 17344
emdej
 
Posty: 417
Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
Lokalizacja: Wrocław

Koszulki

Postautor: firehat » 12 sierpnia 2003, 14:32

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.23; Mac_PowerPC)

Szukam tanich koszulek w dobrej jakosci, oraz mozliwosci nadrukowania grafiki wielokolorowej... Posiadam ok. 50 wzorow. Interesuja mnie ceny w stosunku do ilosci.

Prosze o kontakt:

r75@tenbit.pl[/list]
firehat
 

Re: Koszulki

Postautor: emdej » 12 sierpnia 2003, 14:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.5a) Gecko/20030609

firehat pisze:Szukam tanich koszulek w dobrej jakosci, oraz mozliwosci nadrukowania grafiki wielokolorowej... Posiadam ok. 50 wzorow. Interesuja mnie ceny w stosunku do ilosci.

Prosze o kontakt:

r75@tenbit.pl[/list]

zmartwie cie ale trafiles pod zly adres
mozillapl wbrew wiele sugerujacej nazwie nie zajmuje sie wcale drukowaniem grafik ani kolportazem koszulek, mozilla to przegladarka internetowa ktora chodzi rowniez na Mac'ach :evil:
pozdrawiam serdecznie, emdej
Czasami dochodzę do wniosku, że ludzie są ogólnie głupi. Dziwnym trafem przytrafia mi się to gdy myślę o dwóch tematach, polityce i przeglądarkach :/ (by qviri)
JID: emdej@jabber.org | gg: 17344
emdej
 
Posty: 417
Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Adrianer » 18 listopada 2003, 20:51

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.5) Gecko/20031007 MultiZilla/1.5.0.3o

hmmm. I co z tymi koszulkami? Chętnie bym miał czarną koszulkę ze srebrnym napisaem mozillapl.org :wink:
Adrianer
Moderator
 
Posty: 1771
Z nami od: 15 maja 2002, 17:37
Lokalizacja: Bern/Switzerland

Postautor: Ludwik » 19 listopada 2003, 09:27

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; PL; rv:1.5) Gecko/20031007 Firebird/0.7

http://www.butik.pl

Może jednak się skusimy? ;]
Ludwik
Moderator
 
Posty: 2908
Z nami od: 10 marca 2003, 10:05

Postautor: GmbH » 19 listopada 2003, 12:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.6a) Gecko/20031030

Ludwik pisze:http://www.butik.pl

Może jednak się skusimy? ;]


No nie wiem...

http://butik.pl/mozillapl/

;)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: Adrianer » 19 listopada 2003, 21:59

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.5) Gecko/20031007 MultiZilla/1.5.0.3o

czy ja nie napisałem, że chcę czarną ze srebrnym napisem? :wink:
Adrianer
Moderator
 
Posty: 1771
Z nami od: 15 maja 2002, 17:37
Lokalizacja: Bern/Switzerland

koszulki

Postautor: grafik » 01 sierpnia 2005, 13:24

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; Neostrada TP 6.1)

moge dla was wykonać koszulki po atrakcyjnych cenach do nadruków używam koszulek promostars a nadruk wykonuje na maszynie solwentowej.

kontakt:
gg 3840742
e-mail : wojtek@graphics.neostrada.pl
grafik
 

Poprzednia

Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: