MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Mam problem

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Mam problem

Postautor: Romek_ » 03 maja 2004, 15:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.5) Gecko/20031007 Firebird/0.7

mianowicie w dniu dziesiejszym z pzyczyn blizej mi nie znanych :) kiedy uruchamialem mozille firebird, pojawilo mi sie jakies okno nie pamietam dokladnie jak sie nazywalo, ale sluzylo do wybierania profili uztkownikow, chcialem tak jak zwykle odpalic z default ale wystepowal jakis blad , dlatego "na odczepnego" zrobilem nowy profil( zalezalo mi na czasie) pomyslalem ze potem do tego zajrze, przy nowym profilu funkcjonuja wszystlkie bazowe opcje ale nie mam zadnych poprzednio utworzonych zakladek ani odnosnikow, szukam tego okna ale nie moge znalesc i nie wiem co mam teraz zrobic, czy ktos moze mi pomoc rozwiazac ten problemik, z gory dziekuje :D

Pozdro dla wszystkich forumowców
Romek_

Postautor: Olhado/256 » 03 maja 2004, 16:27

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.6) Gecko/20040113

1. Jak ci wyskoczy "jakieś okno z jakimś błędem", to ono nie służy do tego, żeby je olać i kliknąć OK, tylko do przekazania ci konkretnych informacji. My tu teraz na forum musimy zgadywać co ci się mogło stać, bo nie przeczytałeś...
2. To takie okienko, którego szukasz, co się w nim profile wybiera, to Menadżer Profili. Powinieneś mieć do niego skrót w Menu Start.
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator

Z nami od: 26 września 2002, 09:47

no tak ale..

Postautor: Romek_ » 03 maja 2004, 19:18

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.5) Gecko/20031007 Firebird/0.7

dzieki za ta rade, ale nic nie moge zrobic, bo kiedy wybieram menadzera profili to automatycznie odpala mi sie program i łaczy z mozillapl.org wiec co to oznacza?
Romek_

Postautor: Olhado/256 » 03 maja 2004, 21:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.6) Gecko/20040113

To dziwne... upewnij się, czy skrót do Menadżera Profili wskazuje na
Kod: Zaznacz cały
"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -ProfileManager

Jeśli tak jest, a mimo to Menadżer się nie uruchamia, to ja nie mam więcej pomysłów :-?
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator

Z nami od: 26 września 2002, 09:47

Postautor: Gość » 04 maja 2004, 09:18

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.6) Gecko/20040206 Firefox/0.8

Olhado/256 pisze:To dziwne... upewnij się, czy skrót do Menadżera Profili wskazuje na
Kod: Zaznacz cały
"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -ProfileManager

Jeśli tak jest, a mimo to Menadżer się nie uruchamia, to ja nie mam więcej pomysłów :-?

Spróbuj jeszcze z przełącznikiem "..\firefox.exe" -p
Gość

Wróć do Serwis MozillaPL.org