MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

CD z Mozillą?

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

CD z Mozillą?

Postautor: Domel » 31 sierpnia 2002, 16:22

Przeglądarka: -

Powinniście wypuścić CD z MozilląPL. Dorzuciłbym do tego krążka całą galerią (splashy), FAQ, artykuły i może część mądrych postów z forum (jako dokumentacja). Przydało by się też dużo schematów i może trochę ciekawych projektów. Myślę, że to będzie zbawienie dla modemowców (sam teraz jestem do tego zmuszony :( ) ale też dla innych, którzy nie chcą ściągać godzinami nową Mozillę czy schematy. Nie mówię tu o jakich profesjonalnych tłoczonych CD, wystarczy CD-R. ;)
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

CD z Mozillą

Postautor: JohnyK » 31 sierpnia 2002, 18:13

Przeglądarka: -

Jeżeli Admini/Twórcy Mozilli się zgodzą to mogę ci nagrać taka płytkę. Może nie będzie tam wszystkiego tego o czym piszesz ale będę się starał :) johnyk@mamy.to
JohnyK
 

Re: CD z Mozillą

Postautor: pbartecki » 31 sierpnia 2002, 21:58

Przeglądarka: -

Taka płyta jest w przygotowaniu.. Troche pewnie zajme jej produkcja w związku z nawałem innych prac, ale pojawi sie.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Re: CD z Mozillą

Postautor: Domel » 01 września 2002, 12:58

Przeglądarka: -

JohnyK pisze:Jeżeli Admini/Twórcy Mozilli się zgodzą to mogę ci nagrać taka płytkę. Może nie będzie tam wszystkiego tego o czym piszesz ale będę się starał :) johnyk@mamy.to

Nie, dzieki. Nie chodziło mi o sebie. To poprostu propozycja dla wszystkich i cieszę się że taka płyta bedzie.
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: