MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Przyklejenie wątków dot. tłumaczenia

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Przyklejenie wątków dot. tłumaczenia

Postautor: Wojciech » 21 sierpnia 2004, 09:37

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.6) Gecko/20040113

Jak wiadomo, w każdej wersji MS, FF, TB oraz rozszerzeń można znaleźć jeszcze różne nieścisłości językowe, a wykrycie ich często zależy od przypadku (np. komunikaty, pojawiające się w określonych sytuacjach, zakręcone zdania, czy po prostu różne drobiazgi, które są trudne do zauważenia). Ludzie dobrej woli, którzy czasami zauważają takie rzeczy piszą potem o nich w różnych przypadkowych miejscach.
Dlatego proponuję przykleić wątki Tłumaczenie Mozilli (dojdą niebawem uwagi dot. 1.7.2), Tłumaczenie Firefoksa (wkrótce nastąpi uaktualnienie), Tłumaczenie Thunderbirda i Tłumaczenie NVU (na razie nie miałem możliwości się tym zająć; nie wiem rónież, czy istnieje jakieś w miarę aktualne tłumaczenie), tak aby były widoczne i zachęcały do współpracy (może również Członkowie Połączonych Zespołów będą częściej tam zaglądali :wink: ?). Oczywiście trzeba bezlitośnie kasować wpisy nie na temat oraz nic nie wnoszące, np. bez podania dokładnej wersji programu.
Co do rozszerzeń: z uwagi na ogrom tematu proponuję bezpośredni kontakt z Autorami tłumaczeń, wzgl. dyskusje na Wiki. Ta ostatnia forma doskonale sprawdziła się przy opracowywaniu tłumaczenia Kalendarza, więc powinna zadziałać również w innych przypadkach.
Wojciech
Moderator
 
Posty: 1100
Z nami od: 28 sierpnia 2002, 09:32
Lokalizacja: Przeworsk

Postautor: nikdo » 21 sierpnia 2004, 14:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040514 Mnenhy/0.6.0.101

przyklejone wedle życzenia :-)

nikdo

Połączenia PKP prosto z sidebaru: http://dziedzic.org/pkpanel/
nikdo
 
Posty: 421
Z nami od: 20 lutego 2003, 16:30
Lokalizacja: rybnik

Re: Przyklejenie wątków dot. tłumaczenia

Postautor: piotrek84 » 21 sierpnia 2004, 19:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.2) Gecko/20040803

Wojciech pisze:Oczywiście trzeba bezlitośnie kasować wpisy nie na temat oraz nic nie wnoszące, np. bez podania dokładnej wersji programu.

w takim razie moja bardzo stara praca z watku Czyste forum czeka na weryfikacje
w zwiazku z tym, ze mimo zalozenia tamtego watku admini chyba olali sprawe sikiem rownoleglym i z tego co widze nie przejrzeli tego, odechcialo mi sie kontynuowac poszukiwania wpisow do kasowania :P
piotrek84
 
Posty: 1785
Z nami od: 11 września 2003, 18:48
Lokalizacja: ze świata marzeń

Re: Przyklejenie wątków dot. tłumaczenia

Postautor: Domel » 21 sierpnia 2004, 20:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040616

piotrek84 pisze:w zwiazku z tym, ze mimo zalozenia tamtego watku admini chyba olali sprawe sikiem rownoleglym i z tego co widze nie przejrzeli tego, odechcialo mi sie kontynuowac poszukiwania wpisow do kasowania :P

Nie olali :) Jak wroce do domu i bede mial lacze to to zrobie. Dlatego kontynuuj bo to kalwal dobrej roboty.
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Re: Przyklejenie wątków dot. tłumaczenia

Postautor: piotrek84 » 22 sierpnia 2004, 19:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.2) Gecko/20040803

Domel pisze:Nie olali :)

eee, to bylo jeszcze przed ustaleniem moderatorow, chyba na samym poczatku powstawania Szkoly i zanim UFO porwalo pbarteckiego :D

Domel pisze:Jak wroce do domu i bede mial lacze to to zrobie. Dlatego kontynuuj bo to kalwal dobrej roboty.

W pazdzierniku/listopadzie wezme sie za szukanie watkow do usuniecia. W wakacje ciezko zmusic sie do przegladania wszystkiego, moze do tego czasu czesc poprzednich propozycji zostanie usunieta, przypomne sobie kryteria i bedzie mi prosciej :)
piotrek84
 
Posty: 1785
Z nami od: 11 września 2003, 18:48
Lokalizacja: ze świata marzeń


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: