MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Firefox/Thunderbird.pl status update 2004-09-01

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Firefox/Thunderbird.pl status update 2004-09-01

Postautor: Pitreck » 01 września 2004, 19:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7) Gecko/20040802 Firefox/0.9.1+ (Pitreck)

Czas na male podsumowanie, co tez sie przez ostatni czas wydarzylo.

Firefox
- Wydanie 0.9.3 pl-PL stoi w miejscu od dluzszego czasu z powodu braku instalatora dla Linuksa, kilka osob juz probowalo go zbudowac (w tym takze i ja), ale poleglo na bitwy polu. Nie wiemy dokladnie gdzie lezy problem, albo sa to uprawnienienia, albo sposob kompresji zip poszczegolnych skladnikow instalatora zrobionych pod windows. Wiemy natomiast, ze Gandalf byl jedyna znana nam osoba, ktora potrafila ten instalator zlozyc. Pozostale pliki leza w od miesiaca w roznych miejscach sieci i pokrywaja sie coraz to wieksza warstwa kurzu.

- Marcoos rzucil pomysl zainteresowania sie zblizajacym sie wydaniem 1.0 Preview. Jesli mieli bysmy swoje pliki w CVSie, to moz.org budowala by za nas wydania, tym samym problem instalatora dla linuksa w wydaniach post 0.9 mielibysmy z glowy. Pozostalby tylko problem mainternera... no prawie. Abysmy mogli wrzucic pliki na serwer, musza byc one przystosowane do struktury folderow CVSa oraz musza byc one w miare aktualne (zrodlo). Niestety, z tego co mi wiadomo z tlumaczeniem nic nie ruszylo, nadal jestesmy na etapie 0.9.x. Brakuje rak do pracy, brakuje ludzi, ktorzy wzieli by na siebie aktualizacje plikow, oraz po wrzuceniu tego do CVSa, starali by sie w miare na bierzaco to wszystko aktualizowac, przynajmniej lokalnie. Dla mnie Thunderbird i Firefox to niestety za duzo, takze prosze by chetni do pomocy zglaszali sie do Marcoosa, ew. jesli nie beda mogli nawiazac kontaktu to do mnie, a ja juz to jakos dalej przekaze i postaram sie rozdzielic i zorganizowac prace.

- Pojawil sie szkic polityki ochrony znakow towarowych uzywanych w lokalizacjach Tb/Fx. Jest to dokument mowiacy co robic mozemy, a co nie, jesli chcemy wydawac Firefoksa oraz Thunderbirda pod ich nazwami oraz z ich logosami. Mowi on nam tez do czego mamy prawo, jesli zdecydujemy sie wydac wzbogacony produkt. Sam dokument dostepny jest tu:
http://www.mozilla.org/foundation/trade ... olicy.html
warto sie z nim zapoznac, przydalo by sie tez tlumaczenie. Jesli nikt sie nie zglosi, to ja moge sie tym zajac :)

Aha, jeszcze jedna sprawa. Gdy mozilla.org bedzie budowala za nas wydania oficjalne, my nie bedziemy mogli ingerowac w takie pliki jak np. toolkit.jar. Dotychczas taka ingerencja byla dla nas koniecznoscia, jesli chcielismy miec zlokalizowane about:mozilla czy about:buildconfig. Postanowilem wiec zawalczyc o sposob lokalizacji dla tych rzeczy poprzez pliki jezykowe. Z buildconfig nic nie wyszlo, raz ze bylo by to za trudne do zrealizowania, dwa, jak to ujal Benjamin D. Smedberg:
jesli jestes na tyle zaawansowany, aby czytac about:buildconfig to bedziesz wiedzial co w angielskim oznacza slowo "compiler"

ale za to ksiega mozilli prawdopodobnie bedzie do przetlumaczenia poprzez plik .dtd. Pacz jest gotowy, zyskal tez review, teraz tylko czeka na wrzucenie do aviary.

Thunderbird
Jak mozecie wywnioskowac z powyzszego, przyszlosc zlokalizowanych wydan Firefoksa nie jest zbyt przejzysta i kolorowa. Niestety ciezkie czasy moga czekac takze i Thunderbirda. Jak wiecie (albo i nie ;) ), staram sie w miare na bierzaco aktualizowac tlumaczenie, swego czasu wydawalem tez zlokalizowane wydania weekly Thunderbirda. Gdy Scott MacGregor zaprzestal je publikowac przycichlo takze na mojej stronie. Jednak gdy prace nad Thunderbirdem 0.8 nabraly rozpedu, zaczelo pojawiac sie w nim duzo dlugo oczekiwanych nowosci, jak np. globalna skrzynka odbiorcza, pobieranie samych naglowkow wiadomosci czy w koncu czytnik RSS, zapragnalem dac wam zasmakowac tych nowinek po polsku, jeszcze przed premiera wersji 0.8 programu. Dodatkowo moj zapal podsycil Scott, ktory wznowil publikacje weekly. Wzialem sie wiec za tlumaczenie, ale moj zapal szybko ostudzony zostal, gdy Thunderbirda dosiegnely porzadki plikow jezykowych, jakie juz wczesniej przeszedl Firefox. Postanowilem wiec wstrzymac sie z tlumaczeniem do czasu zakonczenia prac porzadkowych, bo
1) wtedy wszystkie pliki jezykowe zaszyte byly by w pl-PL-mail.jar, co ulatwilo by tlumaczenie.
2) Tb w tamtym momecie nie nadawal sie do tlumaczenia, "porzadki" narobily takiego zamieszania, ze nie moglem sie polapac ktory plik gdzie zostal przeniosiony, pozatym struktura plikow to byl istny smietnik.
Postanowilem, ze przeczekam burze. Po jakims czasie powinny pojawic sie skrypty w perlu, ktore same przystosowaly by pliki "starego ukladu" do nowej struktury, tak jak to mialo miejsce w przypadku Firefoksa. Byla to polowa, moze srodek lipca. Gdy wrocilem z wakacji pod koniec sierpnia okazalo sie, ze jak za przeproszeniem burdel byl, tak nadal jest. Co gorsza, w takim stanie najprawdopodobniej zostanie wydany finalny Tb 0.8.
Niestety, musialem wziasc sie w garsc i zabrac za tlumaczenie. Roboty bylo od groma, ale na szczescie czesc plikow okazala sie byc transportem z Mozilla Suite, wiec wystarczylo przekopiowac tlumaczenie z CVSa MozillaPL.org. Pewnie nawet te pliki nie beda wykorzystywane, ale coz... No ale, do czego daze. Okazuje sie, ze obecna struktura plikow utrudnia zrobienie dzialajacego, zlokalizowanego nightly. Juz wczesniej o tym problemie informowal nasz Holenderski przyjaciel po fachu, Mad Maks, ktory tez stara sie byc w miare na bierzaco. Jemu nie udalo sie zbudowac zlokalizowanego wydania, mnie niestety rowniez. Sprawdzalem wszystko kilka razy, rowniez za pomoca compare-locales.pl. Niby wszystko OK, co bylo zle poprawilem, ale nadal nie chce dzialac. Jesli nie rozwiaze problemu, a pliki nie doczekaja sie uporzadkowania przed premiera, to o zlokalizowanym wydaniu Thunderbirda 0.8 mozemy niestety zapomniec. Zapewne nie tylko my...
Nic, ja juz nie mam z tym sily walczyc. Upubliczniam to, do czego doszedlem w postaci windowsowego nightly Tb spakowanego do 7-zip SFX, moze wam sie uda cos znalesc :)
tu byl odnosnik
[edit]problem rozwiazany, szczegoly na nastepnej stronie[/edit]

Aha, jeszcze jedna rzecz. Mala bolaczka zwiazana z tlumaczeniem oraz szkicem polityki ochrony znakow towarowych. Bug #257378
Ostatnio zmieniony 10 września 2004, 03:02 przez Pitreck, łącznie zmieniany 1 raz
"Zaczyna się nowy wyścig, ale starzy gracze jeszcze nie umieją zrozumieć, że toczyć się on będzie na zupełnie innym poziomie. Idzie tsunami, a niektórzy dalej zapatrzeni w ziemie stawiają na plaży zamki z piasku i kłócą się, czyj większy..." - Gandalf
Pitreck
Moderator

Z nami od: 28 listopada 2002, 20:17

Postautor: Adrianer » 02 września 2004, 09:07

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

a jak sprawa wydania polskiego Thunderbirda 0.7.3?
Adrianer
Moderator

Z nami od: 15 maja 2002, 17:37

Postautor: Pitreck » 02 września 2004, 12:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7) Gecko/20040802 Firefox/0.9.1+ (Pitreck)

Adrianer pisze:a jak sprawa wydania polskiego Thunderbirda 0.7.3?

Zrezygnowalismy z niego na rzecz Tb 0.8 z nastepujacych powodow:
- gdy Tb 0.7.3 sie pojawil, ja szykowalem sie na wakacje i nie moglem sie tym zajac
- przygotowanie paczek i ich przetestowanie troche by zajely, a wtedy plany na premiere finalnego wydania 0.8 byly troche inne i istnialo prawdopodobienstwo, ze albo premiery 0.7.3 pl-PL i 0.8 zbiegna sie w czasie, albo odstep pomiedzy nimi bedzie na tyle maly, bo poirytowac uzytkownikow (w koncu komu chcialo by sie aktualizowac klienta poczty co tydzien - dwa).
- bledy, ktore zostaly naprawione w 0.x.3 byly zdecydowanie mniej grozne dla Thunderbirda niz Firefoksa, postanowilismy wiec skupic sie na Firefoksie 0.9.3 pl-pL.
"Zaczyna się nowy wyścig, ale starzy gracze jeszcze nie umieją zrozumieć, że toczyć się on będzie na zupełnie innym poziomie. Idzie tsunami, a niektórzy dalej zapatrzeni w ziemie stawiają na plaży zamki z piasku i kłócą się, czyj większy..." - Gandalf
Pitreck
Moderator

Postautor: Gość » 03 września 2004, 10:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.1) Gecko/20040707 MultiZilla/1.6.4.0b

taka sugestia:
- wystawcie gdzieś langpacki, żeby można je było pobrać
- dajcie info na stronach głównych oraz na stronach pobierania, że zaleca się pobranie oryginalnych wersji z mozilla.org i dodanie langpacka (bezpieczeństwo użytkowników)
Gość

Postautor: Swacza » 03 września 2004, 13:49

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040803 Firefox/0.9.3

Moim zdaniem dzisiejsze struktury polskiej grupy tłumaczącej mozillę są w tej chwili w okropnym stanie, nikt nie jest za nic odpowiedzialny, a wszystko jest w totalnym haosie, wszystko robi kto chce jak chce, czy chce.

Należałoby to zmienić, mając na uwadze dobro użytkowników. Myśle, że trzeba by wybrać jakieś osoby, które by tworzyły szkielet projektu.
Swacza

Z nami od: 01 września 2003, 12:12

Postautor: Uzytkownik » 05 września 2004, 16:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040707 Firefox/0.9.2

To jak to bedzie?Beda wychodzic nowe wersje firefoksa na www.firefox.pl ? A moze gdzies indziej. Bo zrobanie by bylo jakby w Polsce nie mozna bylo sciagnac sobie polskiej wersji ff :(
Uzytkownik

Postautor: Pitreck » 05 września 2004, 17:00

Uzytkownik pisze:To jak to bedzie?Beda wychodzic nowe wersje firefoksa na www.firefox.pl ? A moze gdzies indziej. Bo zrobanie by bylo jakby w Polsce nie mozna bylo sciagnac sobie polskiej wersji ff :(

Mozilla.org bedzie budowala zlokalizowane wydania (tzn. jej komputery beda tworzyly archiwa, przycisk "zbuduj wydanie" bedziemy naciskali my, gdy tlumaczenie bedzie gotowe) oraz umieszczala je na swoim FTPie. Oczywiscie na Firefox.pl oraz Thunderbird.pl beda dostepne odnosniki do zlokalizowanych wydan, tyle ze beda one prowadzic do plikow znajdujacych sie na serwerach mozilla.org zamiast do sourceforge.net. Dla uzytkownikow koncowych zmiana sposobu budowania oraz publikacji zlokalizowanych wydan bedzie niezauwazalna.

Ale, jak mowie, najpierw musza znalesc sie osoby, ktore podejma sie tlumaczenia. Inaczej wogole nie bedzie Firefoksa po polsku :(
Pitreck
Moderator

Re: Firefox/Thunderbird.pl status update 2004-09-01

Postautor: mariuszs » 05 września 2004, 22:54

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; PL; rv:1.7.2) Gecko/20040804

Witam!

Pitreck pisze:Firefox
- Wydanie 0.9.3 pl-PL stoi w miejscu od dluzszego czasu z powodu braku instalatora dla Linuksa, kilka osob juz probowalo go zbudowac (w tym takze i ja), ale poleglo na bitwy polu. Nie wiemy dokladnie gdzie lezy problem, albo sa to uprawnienienia, albo sposob kompresji zip poszczegolnych skladnikow instalatora zrobionych pod windows.

W dziale Firefox forum zadałem pytanie, kiedy na firefox.pl znajdzie się wersja 0.9.3 programu. Ktoś odpowiedział mi, że wtedy, gdy będzie gotowy linuxowy instalator i zachęcał mnie do tego, byn spróbował sam go zrobić. Posiedziałem kilka godzin nad tym ....

Własnie wrzuciłem na serwer, na którym mam konto www instalator, który udało mi się zrobić. Znajduje się on pod adresem http://mariuszstr.linux.suid.pl/firefox ... er.tar.bz2
Zachęcam do jego testowania! Po testach okazało się, że jednak ma on powazny błąd, więcej szczegułów w moim kolejnym wpisie w tym temacie forum.
Ostatnio zmieniony 06 września 2004, 01:09 przez mariuszs, łącznie zmieniany 2 razy
Pozdrawiam wszystkich!

Mariusz Strohschein
mariuszs

Z nami od: 05 września 2004, 22:42

Postautor: marcoos » 05 września 2004, 23:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.2) Gecko/20040820 Firefox/0.9.1+

Swacza pisze:Moim zdaniem dzisiejsze struktury polskiej grupy tłumaczącej mozillę są w tej chwili w okropnym stanie, nikt nie jest za nic odpowiedzialny,

Nie ma problemów z tłumaczeniem (sensu stricte). Problem jest z budowaniem niektórych rzeczy i z wakacyjnym brakiem dobrego dostepu do sieci w moim przypadku (&TP kazała mi się łaskawie pocałować w d*, zamiast założyć Neostradę, a innych prowajderów tutaj nie ma :().

Problem z budowaniem zostanie rozwiązany własnie przez Mozilla.org. Wówczas albo sama MF zbuduje zlokalizowany build, albo będzie to można prosto skompilować wg oryginalnego .mozconfig plus ustawienie języka na polski.
marcoos
Moderator

Z nami od: 12 października 2002, 10:25

Postautor: mariuszs » 06 września 2004, 00:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; PL; rv:1.7.2) Gecko/20040804

Witam!

marcoos pisze:Problem z budowaniem zostanie rozwiązany własnie przez Mozilla.org. Wówczas albo sama MF zbuduje zlokalizowany build, albo będzie to można prosto skompilować wg oryginalnego .mozconfig plus ustawienie języka na polski.

Czyli będzie to od wersji 1.0.... Jeśli chodzi o linuxowy instalator 0.9.3 to jak wcześniej pisałem chyba udało mi się coś takiego zbudować, zapraszam do testowania http://mariuszstr.linux.suid.pl/firefox ... er.tar.bz2
Niestety serwer jest dość wolny, ale konta na innym nie posiadam, a odpowiedniego serwera darmowego nie chciało mi się szukać...

//edycja

Hmmm chyba jest bug w moim instalatorze - firefox działa tylko z prawami użytkownika, który ma prawo zapisu do katalogu z zainstalowanym firefoxem (czyli tego który zainstalował firefoxa......):-((((((

//edycja2
Wina leży CHYBA w prawach dostępu do pliku pl-PL.jar, który znajduje się w langplpl.xpi, oraz PL.jar, który znajduje się w regpl.xpi. Mają one prawa dostępu -rw------- zamiast -rw-r--r--. Niestety, nie wiem jak zmeinić uprawnienia wewnątrz pliku xpi, jak próbowałem robić to w mc, program napisał że funkcja taka jest niezaimplementowana. Dla kogoś, kto jest obeznany z jarem poprawienie błędu zajmie 5 minut. Proszę o pomoc!!!!!!! Pliki xpi znajdują się w katlaogu xpi archiwum firefox-installer.tar.bz2, które umieściłem na serwerze (link powyżej)......
Pozdrawiam wszystkich!

Mariusz Strohschein
mariuszs

Postautor: quiris » 06 września 2004, 21:06

Przeglądarka: Opera/7.60 (X11; Linux i686; U) [en]

mariuszs pisze:Wina leży CHYBA w prawach dostępu do pliku pl-PL.jar, który znajduje się w langplpl.xpi, oraz PL.jar, który znajduje się w regpl.xpi. Mają one prawa dostępu -rw------- zamiast -rw-r--r--. Niestety, nie wiem jak zmeinić uprawnienia wewnątrz pliku xpi, jak próbowałem robić to w mc, program napisał że funkcja taka jest niezaimplementowana. Dla kogoś, kto jest obeznany z jarem poprawienie błędu zajmie 5 minut. Proszę o pomoc!!!!!!! Pliki xpi znajdują się w katlaogu xpi archiwum firefox-installer.tar.bz2, które umieściłem na serwerze (link powyżej)......

Poprawiłem wg twojej sugestii prawa dostępu w paczce z beta.firefox.pl (niestety ale nie udało mi się ściągnąć twojej paczki): http://quiris.klub.chip.pl/util/firefox ... ngpack.xpi Mam nadzieję, że się przyda. Hmm... Jak mi się uda ściągnąć dziś twojego installera to poprawię w nim. No chyba, że sam to zrobisz. Pliki xpi to są zwykłe zipy. Wystarczy rozpakować je, zmienić prawa, spakować, zmienić nazwę i tyle.
quiris

Z nami od: 31 lipca 2002, 06:53

Postautor: Gość » 07 września 2004, 23:37

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.1) Gecko/20040707 MultiZilla/1.6.4.0b

małe pytanko - na beta.firefox.pl jest langpack do 0.93, ale na beta.thunderbird.pl nie ma langpacka do 0.73 - czy coś takiego jest wogóle gdzies przygotowane?

PS: dlaczego nadal ZU (i nie tylko) sa robieni w balona, tzn. ani na firefox.pl ani na thunderbird.pl nie ma żadnego infa o nowych wersjach programów i błędach w dostępnych tam wersjach?

przecież to zakrawa na kpinę z ludzi, którzy szukaja bezpieczeństwa... :cry:
Gość

Postautor: amk » 08 września 2004, 08:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040614 Firefox/0.9

Anonymous pisze:małe pytanko - na beta.firefox.pl jest langpack do 0.93, ale na beta.thunderbird.pl nie ma langpacka do 0.73 - czy coś takiego jest wogóle gdzies przygotowane?

Nie to żebym się czepiał ale przeczytałeś ten wątek? Bo odpowiedź na Twoje pytanie jest w trzecim poście :roll:
Przyszłość to już nie to, co kiedyś - Yogi Berra
amk

Z nami od: 30 marca 2003, 22:40

Postautor: Pitreck » 10 września 2004, 03:40

OK, udalo mi sie rozwiazac problem z plikami jezykowymi Thunderbirda. Oczywiscie wina lezala po mojej stronie, zmeczenie wielogodzinna lokalizacja dalo sie we znaki i pare rzeczy zrobilem nie tak, jak powinienem. Ale juz jest OK, najnowsze nightly dzialaja po polsku! No prawie, wyszedl na jaw maly problem, przez ktory Thunderbird nie radzi sobie z odczytaniem strony startowej zakodowanej w UTF-8, zamiast polskich liter pojawiaja sie krzaki. Ten sam problem wystepuje rowniez na nowym profilu. Obecnie badam sprawe...
[edit]Mam drania: Bug #258447[/edit]

Thunderbird 0.8 RC1 powinien ukazac sie do konca tego tygodnia, a wersja finalna 0.8 na poczatku lub w polowie przyszlego (heh, to samo nam mowiono przy okazji premiery ver. 0.7.3, dlatego sie nie zabralismy za wydanie tego w PL)

PS. Ma ktos moze jakis fajny pomysl na polskie tlumaczenie dla News & Blogs? To nazwa konta czytnika RSS.
PPS. Jako ze nikt sie nie zglosil, to ja wzialem sie za tlumaczenie Localization trademark policy. Jestem obecnie w polowie.
Pitreck
Moderator

Postautor: Pitreck » 15 września 2004, 22:49

Od jakiegos czasu dostepna jest finalna wersja polityki ochrony znakow towarowych uzywanych w lokalizacjach. Jako ze zakonczylem tlumaczenie tego dokumentu, przedstawiam jego polska wersje:

http://www.pitreck.civ.pl/test/l10n-policy-pl.html
Pitreck
Moderator

Postautor: mariuszs » 15 września 2004, 23:16

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7) Gecko/20040803 Firefox/0.9.3

Witam!

quiris pisze:Poprawiłem wg twojej sugestii prawa dostępu w paczce z beta.firefox.pl (niestety ale nie udało mi się ściągnąć twojej paczki): http://quiris.klub.chip.pl/util/firefox ... ngpack.xpi Mam nadzieję, że się przyda. Hmm... Jak mi się uda ściągnąć dziś twojego installera to poprawię w nim. No chyba, że sam to zrobisz. Pliki xpi to są zwykłe zipy. Wystarczy rozpakować je, zmienić prawa, spakować, zmienić nazwę i tyle.

Biję się w pieś - nie miałem ostatnio czasu i nie ruszałem tej instalki firefoxa :-( Ale w międzyczasie pojawiła się wersja 0.10, więc teraz chyba już nie ma sensu bawić się z 0.9.3.... Jak wygląda obecnie sytuacja z tłumaczeniami do 0.10??? Na jakim etapie są one obecnie i w czym mógłbym Wam pomóc, by 1.0 preview pl ukazała się szybciej? :-)
Pozdrawiam wszystkich!

Mariusz Strohschein
mariuszs

Postautor: Pitreck » 16 września 2004, 03:55

mariuszs pisze:Ale w międzyczasie pojawiła się wersja 0.10, więc teraz chyba już nie ma sensu bawić się z 0.9.3....

Prace nad 0.9.3 pl-PL zostaly zaprzestane/porzucone.

mariuszs pisze:Jak wygląda obecnie sytuacja z tłumaczeniami do 0.10??? Na jakim etapie są one obecnie i w czym mógłbym Wam pomóc, by 1.0 preview pl ukazała się szybciej? :-)

Tlumaczenie jest na dobra sprawe gotowe, potrzeba tylko zbudowac wydania testowe (zip dla windows oraz wersje nieinstalacyjna dla linuksa) oraz przerobic pliki jezykowe do struktury plikow w CVSie Mozilla.org, abysmy mogli tam podeslac tlumaczenie. Dzieki temu pierwszemu bedziemy mogli rozpoczac testy tlumaczenia zanim jeszcze znajdzie sie ono w CVSie.

Szczegoly oraz aktualizacje dostepne sa w bledzie 188.
Pitreck
Moderator

Postautor: Adrianer » 16 września 2004, 11:00

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.3) Gecko/20040910 MultiZilla/1.6.4.0b

czy to oznacz, że nie ma już problemów z instalatorem linuxowym w tych nowych wersjach?
Adrianer
Moderator

Z nami od: 15 maja 2002, 17:37

Postautor: Pitreck » 16 września 2004, 11:19

Adrianer pisze:czy to oznacz, że nie ma już problemów z instalatorem linuxowym w tych nowych wersjach?

Jesli te wydania bedziemy sami budowac, to nadal mamy problem. Jesli powierzymy zbudowanie tych wydan Mozilla.org, to problem mamy z glowy ;)
Pitreck
Moderator

Postautor: Gandalf » 16 września 2004, 11:25

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; rv:1.7.3) Gecko/20040911 Firefox/0.10

Pitreck: jesli potrzebujecie pomocy z budowa instalatora linuksowego, to masz do mnie numer...
IE jest to aplikacja, która pozwala przeglądać internet z Twojego komputera i na odwrót
Gandalf

Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37

Następna

Wróć do Serwis MozillaPL.org