MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Wyłączanie cache chrome://

Projektowanie aplikacji i rozszerzeń opartych na technologiach Mozilla Foundation: XUL, JavaScript, XPCOM, XBL i innych

Moderator: Pomocy?!

Wyłączanie cache chrome://

Postautor: prefiks » 21 marca 2003, 20:13

Przeglądarka: -

Witam.

Do 1.3beta w MozTweaku dało się włączyć panel Debug w preferencjach, gdzie można było to wyłączyć. Ktoś wie dlaczego w 1.3 final to nie działą, oraz co zrobić żeby działało (klucz "nglayout.debug.disable_xul_cache" w preferencjach).
prefiks
 
Posty: 179
Z nami od: 30 grudnia 2002, 01:45

Re: Wyłączanie cache chrome://

Postautor: Domel » 21 marca 2003, 20:18

Przeglądarka: -

Obawiam sie, ze niektorych opcji w wersjach nie-alphowych i nie bet-owych nie ma (mysle np o Viewer Demos - pliki sa kasowane z odpowiednich *.jar)
Domel
 
Posty: 2252
Z nami od: 14 kwietnia 2002, 19:10
Lokalizacja: Białystok

Postautor: prefiks » 21 marca 2003, 20:28

Przeglądarka: -

Ja zaś kojarzę, że gdzieś czytałem, że mają usunąć menu Debug kompletnie, ale zdaje się pisali tam o 1.4. Bez tej opcji pisanie jest nieco uciążliwe (po każdej zmianie trzeba wyłączać i włączać mozillę, wcześniej wystarczał refresh).
prefiks
 
Posty: 179
Z nami od: 30 grudnia 2002, 01:45

Postautor: Gandalf » 22 marca 2003, 14:38

Przeglądarka: -

prefix: w finalach nigdy nie ma opcji debugujacych (jak napisal juz Domel), w 1.4 alpha dziala.
I nie wierze, zeby mieli to usunac. To byloby zabojstwo dla programistow :)
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Yano » 24 marca 2003, 08:55

Przeglądarka: -

Gandalf pisze:w finalach nigdy nie ma opcji debugujacych

A to niby czemu? Co to finale są zwolnione z popełniania błędów? Nie żebym specjalnie tęsknił, ale ostatnio czegoś szukałem, co okazało się być jakąś podopcją menu Debug i qpa :( nie ma. Myślałem, że to mnie się coś w profilu pochrzaniło, ale jak widać to programiści usunęli tę funkcję.

Gandalf pisze:To byloby zabojstwo dla programistow :)

To jest zabójstwo. Przez usuwanie menu Debug z wersji finalnych automatycznie narzucają wszelkim ewentualnym programistom instalowanie (często niestabilnych) wersji alfa, beta itp. A jakby mi przyszła ochota na napisanie jakiegoś dodatku (no dobra, czysto teoretycznie :wink: ) to sobie nie mogę w debug popatrzeć na mojej finalnej 1.3. :cry:
Yano
 
Posty: 858
Z nami od: 17 grudnia 2002, 10:32


Wróć do Programowanie z użyciem technologii Mozilli

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: