MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Odtwarzacz radiowy pls/asx/rm, Czy mozna jQuery

Projektowanie aplikacji i rozszerzeń opartych na technologiach Mozilla Foundation: XUL, JavaScript, XPCOM, XBL i innych

Moderator: Pomocy?!

Odtwarzacz radiowy pls/asx/rm, Czy mozna jQuery

Postautor: bercow » 06 marca 2011, 15:26

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.15) Gecko/20110303 Firefox/3.6.15 (.NET CLR 3.5.30729)

Witam.

Szukalem, ale nie moge znalesc, sposob w jaki odtworzyc radio internetowe, czyli z pliku pls/asx/rm (jeden z tych). Narazie sam sposob na odtworzenie. Pisze dodatek, ktory ma byc narazie malutkim playerem do FF, i narazie nie jest on zbyt bogaty w funkcje, bo potrafi wyswietlic kilka linkow i aktualnie grana piosenke link . Myslalem, nad malutkim playerem flash, albo wsparciem flash, ale mam tutaj problem z tymi plikami, nie jest to mp3. Istenieje FoxyTune, ale on raczej jest "pilotem" dla zew. odtwarzacza, a taka idea malo mnie zadowala, jednoczesnie czytajac kod tego dodatku dostaje oczoplasu.

Druga sprawa, czy do dodatkow mozna uzywac biblioteki jQuery widzialem, sposoby zaladowania, a jak tak, ladowac ja z sieci, czy lepiej lokalnie, nie jest to lekki pliczek.

Ostatecznie, za te 100 lat chcial bym osiagnac mniej wicej taki efekt link, w jQuery wyswietlenie takiego balonika nie jest takie straszne, a w JavaScript ? W jaki sposob to osiagnac.
bercow
 
Posty: 1
Z nami od: 06 marca 2011, 12:39

Wróć do Programowanie z użyciem technologii Mozilli

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: