MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

idea

Projektowanie aplikacji i rozszerzeń opartych na technologiach Mozilla Foundation: XUL, JavaScript, XPCOM, XBL i innych

Moderator: Pomocy?!

idea

Postautor: Coxxi » 10 lipca 2004, 16:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win 9x 4.90; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040614 Firefox/0.9

witam,

chociaz problem podobny poruszany juz byl, jednak zaczal i mnie dotyczyc po zresetowaniu kompa i zainstalowaniu mozilli.

Strona www.idea.pl wogole nie reaguje na otwarcie, natomiast wczesniej smigala super. dodam ze mam jeszcze starszy kom na ktorym chodzi normalnie. Mysle ze temat jak wczesniej niepozostanie bez odzewu, i pozdr.
Coxxi
 
Posty: 1
Z nami od: 10 lipca 2004, 16:31

Re: idea

Postautor: zwierz » 10 lipca 2004, 18:42

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.7) Gecko/20040626 Firefox/0.9.1

Coxxi pisze:witam,

chociaz problem podobny poruszany juz byl, jednak zaczal i mnie dotyczyc po zresetowaniu kompa i zainstalowaniu mozilli.

Strona www.idea.pl wogole nie reaguje na otwarcie, natomiast wczesniej smigala super. dodam ze mam jeszcze starszy kom na ktorym chodzi normalnie. Mysle ze temat jak wczesniej niepozostanie bez odzewu, i pozdr.

Ta firma już tak ma. Czasami coś u nich nie działa. Taki problem pojawia się nie tylko u Ciebie.
Stan z godziny 19:42 (2004-07-10): działa
zwierz
Moderator
 
Posty: 1914
Z nami od: 31 sierpnia 2003, 10:13
Lokalizacja: Kraków


Wróć do Programowanie z użyciem technologii Mozilli

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: