MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Import zakładek z Opery nie działa

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Import zakładek z Opery nie działa

Postautor: empet » 01 lipca 2003, 23:19

Przeglądarka: -

Opera 7.11 i Mozilla Firebird/0.6 (obie na Debianie). Z opery robię eksport zakładek do .html, ale Firebird tego nie bierze. Wskazuję mu plik do zaimportowania, potwierdzam i nic się nie dzieje. Bez odzewu i reakcji.

Wie ktoś co to za problem może być? Wygenerowany w Operze plik html z zakładkami po otwarciu w przeglądarce wygląda raczej dobrze. Po prostu szereg linków uporządkowany.
empet
 
Posty: 2
Z nami od: 01 lipca 2003, 23:09

Postautor: lenrock » 02 lipca 2003, 08:23

Przeglądarka: -

Zakładki są zapisane w pliku bookmarks.html w profilu użytkownika , miejsce profilu wyczytaj z tego artykułu ponieważ nie wiem jaki masz system operacyjny http://mozillapl.org/index.php?name=New ... =0&thold=0
i chyba najlepiej jak sam zobaczysz sposób zapisu i dostosujesz zakładki z opery .
Na razie wygodniejszego rozwiązania podać ci nie umiem bo operę znam bardzo słabo.
lenrock
Moderator
 
Posty: 966
Z nami od: 09 grudnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: empet » 02 lipca 2003, 17:39

Przeglądarka: -

lenrock pisze:Zakładki są zapisane w pliku bookmarks.html w profilu użytkownika , miejsce profilu wyczytaj z tego artykułu ponieważ nie wiem jaki masz system operacyjny


No napisałem, że Debian :)

lenrock pisze:i chyba najlepiej jak sam zobaczysz sposób zapisu i dostosujesz zakładki z opery


Czyli ręczne rzeźbienie? Eeech, myślałem, że się obejdzie. Dzięki
empet
 
Posty: 2
Z nami od: 01 lipca 2003, 23:09


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: