MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Getright, PopUsCop, Google Toolbar - mozna to odpalic ?

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Getright, PopUsCop, Google Toolbar - mozna to odpalic ?

Postautor: Gość » 04 sierpnia 2003, 20:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

Czy wymienione programy działaja pod Firebird albo Mozilla ?

PopUsCop - widze ze firebird dość dzielnie walczy z wyskakujacymi okienkami :), wiec można sobie poradzic bez PopUsCop.

Google Toolbar - wiem ze mam wyszukiwarke ale tam mozna od razu wybrac zeby szukalo w grupach albo grafike. Zawsze kilak klikniec mniej, ale tez moge przebolec :)

Getright - to by mi sie strasznie przydalo w menu pdo prawym klawiszem myszy. Widzialłem ze do mozilla jest wtyczka ale czy bedzie dzialalo pod firebird ?
Gość
 

Postautor: Gość » 04 sierpnia 2003, 20:58

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

O rany ! Oczywiscie chodzi o PopUpCop a nie PopUsCop :-).
Gość
 

Postautor: Łukasz » 04 sierpnia 2003, 21:08

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

No dobra blokadę popupów masz wbudowaną we wszystkich wersjach Mozilli (od 1.3.1 bo z poprzednich nie korzystałem więc nie wiem, ale myslę że uzywasz najnowszego oprogramowania)

Co do gogle toolbar dla firebird to zajzyj tu http://texturizer.net/firebird/extensio ... ogle%20Bar i tu http://texturizer.net/firebird/extensions.html i poszukaj jeszcze na forum w dziale modyfikacje, trafisz pewnie na link do strony z polskimi dodatkami (extensionroom.pl o ile dobrze pamietam) więc i może spolszczenie się znajdzie :wink:

Jesli chodzi o getrighta to ja osobiscie nie uzywałem, ale wiem ze npewno są menadżery ściągania plików wspłpracujące z Mozią->o tym też już było i na forum i na stronie jakieś artykóły by ię znalazły 8)- np. ten: http://mozillapl.org/modules.php?op=mod ... cle&sid=48
albo ten: http://mozillapl.org/modules.php?op=mod ... cle&sid=40

Pozdrawiam :)

___________________

I jeszcze jedno, na górze jest przycisk szukaj :wink:
Łukasz
 
Posty: 17
Z nami od: 31 lipca 2003, 17:04

Postautor: lenrock » 04 sierpnia 2003, 21:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

polski Googlebar dla Mozilla/Firebirda http://www.4un.pl/forum/viewtopic.php?t=358
co do Getrighta jest sobie plugin aby współpracował z Netscapem/Mozilla/Operą tu jest odnośnik do tego pluginu ftp://ftp.xright.com/gr_plugin140.exe nie wiem czy Firebird jest automatycznie wykrywany ale chyba wystarczy dać odnośnik do katalogu plugins w katalogu Firebirda lub samemu to tam wypakować. Nie pamiętam .
lenrock
Moderator
 
Posty: 966
Z nami od: 09 grudnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Getright, PopUsCop, Google Toolbar - mozna to odpalic ?

Postautor: pbartecki » 04 sierpnia 2003, 22:54

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; PL; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

Anonymous pisze:Google Toolbar - wiem ze mam wyszukiwarke ale tam mozna od razu wybrac zeby szukalo w grupach albo grafike. Zawsze kilak klikniec mniej, ale tez moge przebolec :)


W kazdej wersji MozilliPL/FirebirdaPL istnieje mozliwosc korzystania z szybkiego wyszukiwania bezposrednio na danej wyszukiwarce za pomoca kluczy. Wystarczy wprowadzic klucz wyszukiwarki oraz szukane slowa, np:

gg mozillapl (wyszukiwanie wystapien mozillapl w Google Polska)
wk haslo (Wyszukiwanie hasel w Wikipedii - Wolnej Encyklopedii)

Inne wyszukiwania na Google

ggg haslo -- wyszukiwanie w grupach dyskusyjnych
ggo nazwa -- wyszukiwanie obrazkow
ggk haslo -- wyszukiwanie hasel w katalogu Google.


W katalogu Wyszukiwanie calkiem szybkie w Zakladkach zostaly zgromadzone klucze innych najbardziej popularnych wyszukiwarek.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Postautor: Łukasz » 04 sierpnia 2003, 23:09

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

Dzięki :D nie wiedziałem :wink:
Łukasz
 
Posty: 17
Z nami od: 31 lipca 2003, 17:04

Postautor: Gość » 05 sierpnia 2003, 08:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

Wielkie dzieki za pomoc, nie przypuszczałem ze tyle bajerow jest do tej przegladarki :-). Wersja podstawowa jest prosta a jak czegosz potrzebujesz istnalujesz soie dodatek - dla mnie bomba :).

Zainstalowalem Star Downloader :).
Jednak w opcjach mam tylko intergracje z opera, netscape, IE, nie ma mozliwosci wyboru mozilla (ani firebirda), mimo ze na stronie(prod.) jest napisane ze z mozilla dziala.
Plug-in juz nia ma juz na stronie(prod. softu).

Wiecie jak to ustawic ?

==============
Pozdrawiam Przemek.
Gość
 

Postautor: Łukasz » 05 sierpnia 2003, 09:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.4) Gecko/20030624

Anonymous pisze:Wielkie dzieki za pomoc, nie przypuszczałem ze tyle bajerow jest do tej przegladarki :-). Wersja podstawowa jest prosta a jak czegosz potrzebujesz istnalujesz soie dodatek - dla mnie bomba :).


No nie!!! Mozilla jest prosta??? To co można powiedzieć o IE??? :wink:


Anonymous pisze:Zainstalowalem Star Downloader .
Jednak w opcjach mam tylko intergracje z opera, netscape, IE, nie ma mozliwosci wyboru mozilla (ani firebirda), mimo ze na stronie(prod.) jest napisane ze z mozilla dziala.
Plug-in juz nia ma juz na stronie(prod. softu).


A czytałeś artykół o konfiguracji stardownloadera na tej stronie???
Łukasz
 
Posty: 17
Z nami od: 31 lipca 2003, 17:04

Postautor: Gość » 05 sierpnia 2003, 14:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; en-US; rv:1.5b) Gecko/20030731 Mozilla Firebird/0.6.1

Łukasz pisze:
Anonymous pisze:Wielkie dzieki za pomoc, nie przypuszczałem ze tyle bajerow jest do tej przegladarki :-). Wersja podstawowa jest prosta a jak czegosz potrzebujesz istnalujesz soie dodatek - dla mnie bomba :).


No nie!!! Mozilla jest prosta??? To co można powiedzieć o IE??? :wink:


Anonymous pisze:Zainstalowalem Star Downloader .
Jednak w opcjach mam tylko intergracje z opera, netscape, IE, nie ma mozliwosci wyboru mozilla (ani firebirda), mimo ze na stronie(prod.) jest napisane ze z mozilla dziala.
Plug-in juz nia ma juz na stronie(prod. softu).


A czytałeś artykół o konfiguracji stardownloadera na tej stronie???

artykul
Gość
 

Re: Getright, PopUsCop, Google Toolbar - mozna to odpalic ?

Postautor: KLAPEK » 13 sierpnia 2003, 11:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; PL; rv:1.0.2) Gecko/20021216 --== MOZILLA RULLEZ ;-) ==--

pbartecki pisze: W kazdej wersji MozilliPL/FirebirdaPL istnieje mozliwosc korzystania z szybkiego wyszukiwania bezposrednio na danej wyszukiwarce za pomoca kluczy.

No nie w każdej ;)
W moim 'muzealnym' ;) 1.0.2 nie działa
pbartecki pisze: Wystarczy wprowadzic klucz wyszukiwarki oraz szukane slowa, np:

gg mozillapl (wyszukiwanie wystapien mozillapl w Google Polska)
wk haslo (Wyszukiwanie hasel w Wikipedii - Wolnej Encyklopedii)

Inne wyszukiwania na Google

ggg haslo -- wyszukiwanie w grupach dyskusyjnych
ggo nazwa -- wyszukiwanie obrazkow
ggk haslo -- wyszukiwanie hasel w katalogu Google.


W katalogu Wyszukiwanie calkiem szybkie w Zakladkach zostaly zgromadzone klucze innych najbardziej popularnych wyszukiwarek.

Swoją drogą może należałoby w MozTweaku [np.] dodać dodatkową zakładkę z linkami do opisów:
- skrótów klawiaturowych
- atrybutów przy uruchomieniu
- skrótów wyszukiwania jak np. ww gg

Wiele osób o to pyta i szuka, a tak mieli by to pod ręką
:roll:
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
SeaMonkey @ GNU/Linux
KLAPEK
Moderator
 
Posty: 2189
Z nami od: 10 czerwca 2002, 15:05
Lokalizacja: ~/seamonkey


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: