MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Strasznie zamula

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Strasznie zamula

Postautor: rychu17 » 28 grudnia 2011, 09:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/535.7 (KHTML, like Gecko) Chrome/16.0.912.63 Safari/535.7

Witam wszystkich serdecznie ! od jakiegoś czasu po sformatowaniu komputera i zainstalowaniu na nim Windowsa XP SP3 ,zainstalowałem sobie mozille ,ale nie da się na niej nic zrobić ponieważ nonstop się zawiesza nie wiem dlaczego ,mam zainstalowane najnowszą wersję i wszystkie sterowniki najnowsze(karta graficzna, flash-player, Java itp).Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)
Dokładna specyfikacja mojego komputera:
-Ram:3Gb DDR2
-Grafika:Nvidia GeForce 8400 GS 512 MB
-Karta Dzwiękowa:Zintegrowana 5.1 Raeltek HD Audio.
--System bios wersja 62.98.29.00.00
-Zasilacz tracer 4life 450
-Procesor amd athlon 64 x2 4400+ 2,3 GHz
-Windows XP SP3
-Płyta główna: MSI k9n slim pełen opis na stronie -http://pl.msi.com/product/mb/K9N-SLI.html#/?div=Overview
rychu17

Odp: Strasznie zamula

Postautor: Tomek » 28 grudnia 2011, 20:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:11.0a2) Gecko/20111222 Firefox/11.0a2 Aurora/11.0a2

Na początek wyczyść pamięć podręczną przeglądarki: Firefox → Historia (lub menu Narzędzia) → Wyczyść historię przeglądania → wybierz Wszystko → rozwiń Szczegóły → zaznacz tylko Pamięć podręczna → naciśnij przycisk Wyczyść teraz, jeśli nie pomoże wykonaj Standardową diagnostykę. Czytaj ze zrozumieniem i upewnij się, że kopia profilu została wykonana. Jeśli problem nie ustąpi, poinformuj o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator

Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Wróć do Przeglądarka Firefox