MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Brak możliwości czyszczenia listy pobranych plików

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Brak możliwości czyszczenia listy pobranych plików

Postautor: Longman » 07 lipca 2018, 20:12

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:61.0) Gecko/20100101 Firefox/61.0

Witam.
Nie mogę w Firefoxie w biblioteka, menadżer pobranych plików w zakładce pobrane pliki użyć opcji "wyczyść listę" opcja ta nie działa. Jeśli chcę wyczyścić listę muszę zaznaczyć wybrane pliki i dać opcję usuń z historii. Są też takie pliki ok 5 których w ogóle nie mogę usunąć od dłuższego czasu. Jest jakiś na to sposób aby opcja ta działała poprawnie i czyściła całą historię pobranych plików opcją "wyczyść listę", bez konieczności zaznaczania plików?
Longman
 
Posty: 7
Z nami od: 13 lipca 2014, 11:47

Odp: Brak możliwości czyszczenia listy pobranych plików

Postautor: krystian3w » 07 lipca 2018, 23:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; rv:61.0) Gecko/20100101 Firefox/61.0

Jakimś dodatkiem co by ją czyścił np. co kilka dni albo odświeżając profil i potem przywrócić swoje stare dodatki?

https://support.mozilla.org/pl/kb/przywracanie-domyslnych-ustawien-firefoksa-latwe-r

Może ktoś ci podpowie coś konkretniejszego by nie reinstalować dodatków (można by sprawdzić czy jakiś nie psuje listy pobranych).
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1923
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27

Odp: Brak możliwości czyszczenia listy pobranych plików

Postautor: Longman » 08 lipca 2018, 13:42

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:61.0) Gecko/20100101 Firefox/61.0

Przywracanie domyślnych ustawień uznaję jako ostateczność. Co do dodatków, to nie wiem, czy któryś powoduje ten błąd, spróbuję wyłączać pojedyncze i próbować dalej. Może ktoś ma jakieś jeszcze sugestie?

Coś z profilem jest nie tak (wyłączenie wszystkich dodatków nie pomaga). Na nowo stworzonym profilu jest ok ale mnie takie rozwiązanie nie urządza.
Longman
 
Posty: 7
Z nami od: 13 lipca 2014, 11:47


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: