MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

wynik szukaj nowa karta z CTRL jak włączyć

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

wynik szukaj nowa karta z CTRL jak włączyć

Postautor: adrianoo89 » 29 sierpnia 2018, 18:22

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:61.0) Gecko/20100101 Firefox/61.0

Witam
Po przesadzie z Google Chrome nie umiem pracować na nowej przeglądarce. Jak włączyć w FF otwieranie nowej karty po naciśnięciu szukaj + CTRL? Przy normalnych odnośnikach ta funkcja działa bez problemu
kombinowałem coś w ustawieniach ale bez rezultatu.
Proszę o pomoc jest to bardzo ważne dla mnie, w Google Chrome działa to bez problemu.
Pozdrawiam
adrianoo89
 
Posty: 2
Z nami od: 29 sierpnia 2018, 18:02

Odp: wynik szukaj nowa karta z CTRL jak włączyć

Postautor: adrianoo89 » 29 sierpnia 2018, 21:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:61.0) Gecko/20100101 Firefox/61.0

doprecyzuje pytanie, chodzi mi o to że jak jestem np. w sklepie internetowym jest wyszukiwarka wpiszę dowolny tekst, chcę żeby strona otworzyła się w nowej karcie, niestety u mnie to nie działa, W przeglądarce chrome jak mam wciśniety CTRL + LP otwiera się nowe okno. Niestety w FF działa ta funkcja tylko w normalnym linku.
adrianoo89
 
Posty: 2
Z nami od: 29 sierpnia 2018, 18:02

Odp: wynik szukaj nowa karta z CTRL jak włączyć

Postautor: dexter » 02 września 2018, 18:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0; rv:52.0) Gecko/20100101 Firefox/52.0

adrianoo89 pisze:doprecyzuje pytanie, chodzi mi o to że jak jestem np. w sklepie internetowym jest wyszukiwarka wpiszę dowolny tekst, chcę żeby strona otworzyła się w nowej karcie, niestety u mnie to nie działa, W przeglądarce chrome jak mam wciśniety CTRL + LP otwiera się nowe okno. Niestety w FF działa ta funkcja tylko w normalnym linku.


My tak nie robimy. Dodajemy wyszukiwarkę sklepu internetowego do pola wyszukiwania u góry ekranu (prawie zawsze się da). Następnie używamy tego pola, nie wchodząc na stronę sklepu. To pole da się ustawić tak, by wyniki otwierały się w nowej karcie.
dexter
Moderator
 
Posty: 8327
Z nami od: 02 października 2004, 21:30


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: