MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Firefox popsuty, co robić?

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Firefox popsuty, co robić?

Postautor: tolex » 15 lutego 2019, 22:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/72.0.3626.109 Safari/537.36

Dzień dobry,

Mam taką dziwną sytuację. Musiałam nie dawno zmienić dysk na nowy w laptopie, co wiązało się z instalacją wszystkich programów na nowo. Na początku gdy zainstalowałam najnowszą wersję Firefox, wszystko śmigało dobrze. Potem zaczął mi się nagle znikać pasek zadań, pomimo opcji, że był zablokowany i nie powinien znikać. Znikał jak wychodziłam z Firefoxa do innego programu. Potem nagle jak minimalizowałam Mozille, już nie mogłam do niej wrócić, była włączona, było słychać w tle wideo z Youtuba ale nie otwierała się i musiałam zamknąć program. Teraz już mi się nie chce otworzyć, mam ją na pasku zadań ale nie chce się pojawić na ekranie, jak klikam żeby się otworzyła miga na 2 sekundy i znika.
Mozille już dwa razy usuwałam i instalowałam od nowa, powyrzucałam wszystkie wtyczki, wzięłam opcję powrotu do ustawień domyślnych, otwierałam w trybie awaryjnym- to samo się dzieje.

Na komputerze nie mam żadnych błędów bo skanuje go ciągle Malwarebytes, wszystkie sterowniki są aktualne. Już nie wiem co mam robić, przeniosłam się na Chrome, na razie działa normalnie i nic nie wskazuje na to, że ma być tak samo jak z Mozillą, ale nie lubię Chroma i chciałabym wrócić do Mozilli. Na poprzednim dysku i komputerze nic mi się takie nie działo z Mozillą, więc nie wiem kompletnie co można zrobić.

Jedyne czego nie próbowałam to, nie instalowałam starszych wersji Mozilli, czy to może coś zmienić? Co jeszcze można zrobić?

Aktualnie jak jest ''otwarta'' mozilla, to nie mam pokazanej strony, tylko jak mam tapetę, na górzę jest kreska, tak jakby okno dialogowe i jak wpisuje litery to mi wyskakuje kawałek paska dialogowego (na tapecie!), jak naciskam enter już nic nie widać, mam normalnie tapetę i żadnego widoku Mozilli.
tolex
 
Posty: 1
Z nami od: 15 lutego 2019, 22:06

Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: