MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

etykieta nowotworowa

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

etykieta nowotworowa

Postautor: Judykator » 27 kwietnia 2020, 15:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:75.0) Gecko/20100101 Firefox/75.0

Używam sobie w Firefoxie do zakładek etykiet. I nagle (chyba się sklonowała po próbie zmiany nazwy) jedna z nich stała się nieusuwalna oraz nie można zmienić jej nazwy. Kliknięcie na na niej i wybranie usuń usuwa ją z poszczególnych zakładek do których była przypisana, ale samej etykiety nie usuwa. Na próby zmiany nazwy nie reaguje. Próbowałem utworzyć kopię zapasową zakładek i wgrać ją od nowa (licząc na jakieś nadpisanie nowotworu) ale nie pomogło. Sprawdziłem integralność pliku places coś tam i nic. Jakieś pomysły jak ją usunąć ? Bez nowego profilu - czy przywracania całej kopii profilu ? Inne etykiety dają się edytować i kasować.
Judykator
 
Posty: 314
Z nami od: 09 lipca 2007, 11:48

Odp: etykieta nowotworowa

Postautor: krystian3w » 27 kwietnia 2020, 15:58

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:75.0) Gecko/20100101 Firefox/75.0

Jak masz kopię zakładek w dwóch formatach (html i json - poprawione) i nie potrzebna ci historia odwiedzanych stron / pobranych plików, to może wywal z profilu plik odpowiadający za bazę danych zakładek+historii+pobranych i zrób zaczytanie z pliku html/json.

Albo poszukaj jak łagodnie edytować plik places.sqlite, by z mini-bazy danych usunąć raka.

Niewykluczone, że rak może zaatakować z Internetu po synchronizacji.
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1928
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27

Odp: etykieta nowotworowa

Postautor: Judykator » 27 kwietnia 2020, 16:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:75.0) Gecko/20100101 Firefox/75.0

Bez historii mógłbym żyć, ale bez zakładek nie.
Próbowałem jeszcze przywrócić z wczorajszej kopii ale to chyba zawiesza skrypt. W pliku html nie ma chyba etykiet a na nich mi zależy.
A najgorsze jest to że teraz jadę na zastępczym sprzęcie, bo główny komputer mam w serwisie. Już się boję jak się zsynchronizuje. Choć w sumie to nie mam pewności kiedy ten nowotwór się pojawił i czy nie ma tam ich więcej.
Judykator
 
Posty: 314
Z nami od: 09 lipca 2007, 11:48


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: