MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Logowanie do Onet Poczty

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Logowanie do Onet Poczty

Postautor: stefan » 08 listopada 2023, 16:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:109.0) Gecko/20100101 Firefox/115.0

Problem z logowaniem się do Onet Poczty.
Od nie dawna mam z tym duży kłopot.
Nie przepuszcza dotychczasowego hasła, każe rejestrować się ponownie od początku.
Zauważyłem, że potrzebna jest odpowiednia aplikacja. Mobilna.
Czy ten problem dotyczy przeglądarki? Mam FF, ale także Operę i Chrome.
Bardzo proszę o poinstruowanie jak to zrobić. Nie jestem biegły w temacie komputerowym,
więc b. proszę możliwie dokładnie. Z góry dziękuję.
stefan
 
Posty: 38
Z nami od: 11 sierpnia 2008, 20:22

Odp: Logowanie do Onet Poczty

Postautor: krystian3w » 08 listopada 2023, 23:26

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:109.0) Gecko/20100101 Firefox/119.0

Spróbuj kliknąć ikonę kłódki dla Onetu i wyczyścić dane dla strony Onet spod opcji jaka wyskoczy w chmurce i potem w okienku?

Potem odrzuć pop-up o RODO/Ciasteczkach("Cookies") i spróbuj ponownie się zalogować?

Możliwe że Onet porzuca wsparcie Windows 7 lub Firefox 115... (opcjonalnie kombinację obu, wtedy trzeba rozważyć przekierowanie poczty na innego dostawcę np. Gmail, dezaktywację ich wadliwego 2FA by pocztę czytać w Thunderbird 115: https://www.thunderbird.net/pl/).

Na końcu może Onet wdrożył kasowanie zapomnianych kont a twoje wymóg kasacji spełniło - to może być 180 dni jak na "gazeta.pl". Wtedy hasło nie pasuje, bo konta już nie ma.
Na Gmail niedługo będzie trzeba się "logować" co 2 lata (lub co tyle miesięcy usuwać jakiś mail) by Google uznał konto za aktywne.
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1929
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: