Podręcznik konfiguracji Thunderbirda i Kuriera
Moderator: Pomocy?!
uwierzylelnienie serwera poczty wychodzącej
Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
- ewelinka
googlemail.com zamiast gmail.com!!!!!!!!!
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8b5) Gecko/20051006 Firefox/1.4.1
pop.googlemail.com port: 995 (taki jak domyślny)
włączone SSL
smtp.googlemail.com port: 587 (nie taki jak domyślny)
włączone TLS
Teraz mam dwa konta, na gmail'u i na wp i działa wszystko jak w zegarku
Jeśli coś namieszałem to przepraszam
- Harry
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051025 Firefox/1.5
http://mail.google.com/support/bin/answ ... topic=1556
http://mozillapl.org/forum/about-18504.html
I po co się poddawać? Nie lepiej zapytać?
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
autoryzajca
Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
ewelinka
- ewelinka
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051025 Firefox/1.5
- Gość
Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
i co teraz? moze zainstaluje go jeszcze raz, tylko ze znow strace poczte
ewelinka
- ewelinka
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051025 Firefox/1.5
BTW. MS Windows XP z service pack 2 ma własnego wbudowanego firewalla; po naszemu to to się chyba nazywa Zapora systemu Windows, czy jakoś tak.
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051025 Firefox/1.5
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)
ewelinka
- ewelinka
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051025 Firefox/1.5
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux/Slackware i686; PL; rv:1.7.11) Gecko/20050728
Proszę, zrozum też, że czasami nie można pomóc zdalnie. W razie poważniejszych problemów (ale często też bardzo głupich - np. niezaptaszona wzgl. zaptaszona niewłaściwa opcja) trzeba nieraz zobaczyć program i jego ustawienia, i problem się rozwiązuje w 18 sekund. Dlatego też propozycja, żeby ktoż obejrzał to "świeżym okiem" jest jak najbardziej poważna.ewelinka pisze:rozumiem, ze nie moge liczyc na zadna wiecej pomoc. coz, szkoda...
Proponuję też porównać ustawienia z ustawieniami Tb, który nie sprawia problemów.
- Wojciech
- Moderator
- Posty: 1100
- Z nami od: 28 sierpnia 2002, 09:32
- Lokalizacja: Przeworsk
3 konta onetu w thunderbird
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050915 Firefox/1.0.7
- madnessinlondon
Re: 3 konta onetu w thunderbird
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051107 Firefox/1.5
madnessinlondon pisze:skonfigurowalem 3 konta poprawnie wedlug wszystkich dostepnych instukcji i wszystko dziala ale nie sciaga mi starych plikow z konta op.pl. dlaczego ? moge wysylac thunderbitem i odbierac nowa poczta z op.pl. pojawia sie alert: sending password did not succeed i odpowiedz z serwera zle haslo i login. co to k.... jest ?
Duplikat postów z tego wątku
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.12) Gecko/20050919 Firefox/1.0.7
Jak skonfigurować TB aby odbierał poczte z konta ASTER ? Wszędze piszecie o konfiguracji kont takich jak WP czy o2 a co z ATSTER ?
http://www.aster.pl/newsite/151.html oto przykład konfiguracji tych kont na innych programach.
Czyżby TB był az tak niedoskonały ze nawet Outlook go przebija w tym wątku :>
- Mesjasz8
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051107 Firefox/1.5
Mesjasz8 pisze:[...]Czyżby TB był az tak niedoskonały ze nawet Outlook go przebija w tym wątku
O co Tobie chodzi? Jak masz problem z konfiguracją to napisz konkretnie jaki, ponieważ wszystkie potrzebne ustawienia znajdują się na podanej przez Ciebie stronie, więc nie widzę sensu ich powtarzać..
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5
- tomeks
Wróć do Klient poczty Thunderbird
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], dexter, Google [Bot]