MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Podręcznik konfiguracji Thunderbirda i Kuriera

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

niewiedza o Thunderbirdzie

Postautor: mazi » 22 listopada 2007, 16:22

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-GB; rv:1.8.1.9) Gecko/20071025 Firefox/2.0.0.9

hej wszystkim

pojawilem sie na tym forum bo dreczy mnie jeden z problemow zwiazanych z wysylaniem poczty z naszego Thunderbirda.
otóz...chce wyslac poczte do 100 uzytkownikow (min) i w zwiazku z tym mam problematyczne pytanko do forumowiczow:

czy istnieje mozliwosc wyslania wiadomosci do osob z listy adresow (ktora posiadam) w taki sposob zeby kazda z osob otrzymujacych moj list nie widziala pozostalych adresow reszty osob z listy?? (w standardowych ustawieniach Thuderbird ujawnia wszystkie adresy z listy odbiorcow!!)

wybaczcie mi jesli taki temat juz istnieje!! jesli tak to prosze o link do niego!

za wszelkie porady i uwagi z gory dziekuje
mazi
 

Postautor: dexter » 22 listopada 2007, 16:45

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9b1) Gecko/2007110904 Firefox/3.0b1

Ustaw tak jak na obrazku:


Obrazek
dexter
Moderator
 
Posty: 8492
Z nami od: 02 października 2004, 21:30

re

Postautor: mazi » 22 listopada 2007, 17:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-GB; rv:1.8.1.9) Gecko/20071025 Firefox/2.0.0.9

dzieki za porade! spróbuje
Pozdro Szefie :D
mazi
 

wysyłanie

Postautor: Xinemus » 24 listopada 2007, 08:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.9) Gecko/20071025 Firefox/2.0.0.9

Zrobiłem wszystko jak zostało opisane w podręczniku konfiguracjii T ale w ciągle nie mogę wysła zadnej poczty.Dostaję komunikat że nie można się połący z serwerem
Xinemus
 

Postautor: Tomek » 24 listopada 2007, 08:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.9b1) Gecko/2007110903 Firefox/3.0b1

a my na podstawie tego komunikatu mamy zgadnąć jaki to serwer, gdzie masz pocztę i sprawdzić czy na pewno wszystko masz dobrze ustawione.
Ludzie - chociaż troszkę precyzji!. To nie podstawówka! Tu wymagamy odpowiedzi pełnym zdaniem!
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Postautor: Gość » 02 grudnia 2007, 20:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11

moze sie powtarzam ale nie znlazlem tematu ustawienie tb do yahoo mail
Gość
 

Postautor: Tomek » 03 grudnia 2007, 07:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9b1) Gecko/2007110904 Firefox/3.0b1

To b. słabo szukałeś, b. slabo. Na forum jest wyszukiwarka - po wpisaniu do niej słowa yahoo i wybrania forum "klient poczty Thunderbird" w pierwszej dziesiątce wyników masz rozwiązanie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Postautor: aga123 » 18 grudnia 2007, 08:15

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11

zainstalowalam sobie , skonfigurowalam konto, ale przy podaniu hasla wyskakkuje komunikat ze nikiepoprawne.
a na pewno jest poprawne gdy wchodze przez onet.
co jest nie tak?
aga123
 

Postautor: agaj666 » 31 grudnia 2007, 19:27

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11

Mam 4 konta na Gmailu i nijak nie moge skonfigurowac TB.CZyzbym do konca dni moich musiał sie logowac 4 razy?Troche to męczące...HELP !!!
agaj666
 

Postautor: ret » 31 grudnia 2007, 22:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11

ret
 
Posty: 230
Z nami od: 14 stycznia 2007, 09:29
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Gość » 02 stycznia 2008, 12:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11

tak
Gość
 

konfiguracja konta

Postautor: matylda.xy » 03 stycznia 2008, 14:00

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Witam. Wczoraj ściągnęłam sobie mozillę bo outlook nie chciał mi wysyłać poczty. W przypadku mozilli mam ten sam problem. Zrobiłam dokładnie wszystko zgodnie z instrukcją i przy wysyłani wiadomości za kazdym razem pojawia mi się okienko: "wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości: serwer pocztowy wysłał nieprawidłowe powitanie" a potem całe mnóstwo znaków zapytania i czasami jakieś znaczki. Czy może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi i pomóc ustawić wszystko jak trzeba?
matylda.xy
 

konfiguracja konta

Postautor: matylda.xy » 03 stycznia 2008, 14:04

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Ps. mam konto na wp
matylda.xy
 

Postautor: Tomek » 03 stycznia 2008, 14:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9b2) Gecko/2007121120 Firefox/3.0b2

skoro ten sam problem pojawia się i w mozilli i w outlooku to chyba jasne jest że coś nie tak jest z serwerem a nie z programami. Skontaktuj się z dostawcą tej usługi celem rozwiązania problemu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

konfiguracja konta

Postautor: matylda.xy » 04 stycznia 2008, 10:27

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

ze mną jak z blondynką jeśli chodzi o komputery i internet :D mozesz troche jaśniej określić o jakiedo dostawcę usługi Ci chodzi? serwera? mozilli?
matylda.xy
 

Postautor: Tomek » 04 stycznia 2008, 10:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9b2) Gecko/2007121120 Firefox/3.0b2

z dostawcą poczty - czyli z wp.pl - to ich standardowy błąd - ale tak to jest jak się zakłada pocztę w pierwszym lepszym miejscu ;)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Postautor: gość » 15 stycznia 2008, 14:34

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.5) Gecko/20070713 Firefox/2.0.0.5

Tyle lat minęło a z tb dalej te same problemy. Ja zrobiłam wszystko ci mi kazali na tlenie i wszystko co wyczytałam tutaj i nadal mi poczty nie odbiera. Pyta się o hasło a potem się wywala. Twierdzi, że hasło albo login jest niewłaściwy. Bzdura! Rozumiałabym, gdyby to było przy jednym koncie, że mogłam się pomylić, ale przy trzech. Kiedyś już używałam tb i było dobrze a teraz za cholerę nie wiem o co chodzi.
gość
 

hotmail na thunderze??????

Postautor: commodore1500 » 21 stycznia 2008, 02:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux x86_64; pl-PL; rv:1.8.1.11) Gecko/20071204 Ubuntu/7.10 (gutsy) Firefox/2.0.0.11

mam hotmail i jestem zadowolony bo nie musze zaniego placic za pop3 :-)
ale nie moge skonfigurowac thunderbirda a juz zwlascza niczego innego pod ubuntu 7.10
hilfeeeeeeeee!
prosze...
commodore1500
 

Postautor: Arekera » 23 stycznia 2008, 15:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11

A moglibyście napisać jak skonfigurować pop i smtp dla gmaila?
Arekera
 

Postautor: Tomek » 23 stycznia 2008, 16:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.8.1.11) Gecko/20071204 Ubuntu/7.10 (gutsy) Firefox/2.0.0.11

nie - nie możemy. Na stronie gmaila jest instrukcja krok po kroku. Nie ma najmniejszego sensu jej ponownie przepisywać. Tym bardziej że ty nie zadałeś sobie trudu żeby znaleźć odpowiedź która już na forum padła 1000 razy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: