MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Import Zapis wiadomości

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Import Zapis wiadomości

Postautor: AdZif » 10 grudnia 2003, 09:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; PL; rv:1.5) Gecko/20031007

Jak zaimportować zapisać pojedyńczą wiadomość do tunderbird'a.
Zapisuje on wiadomości z rozszerzeniem .eml (jak ją potem otworzyć tunder)

Pozatym wiadomość tak zapisana otwierana jest w outlook expresie w którym można przeniść ja do dowolnego katalogu.

Może jest to proste, ale dopiero zaczynam w tunder, kurierze a podoba mi się z uwagi na b.dobry system eliminacji coraz większego spamu.

Mam kilka wiadomości z outlook exp, które chciałbym przenieść do odp. katalogów w kurierze i nie wiem jak to zrobić ( import z OE jest całościowy - bez możliwości wyboru jednego katalogu.

Pozdrawiam

Zbyszek
AdZif
 

Re: Import Zapis wiadomości

Postautor: E2rd » 10 grudnia 2003, 14:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.5) Gecko/20030916

AdZif pisze:Mam kilka wiadomości z outlook exp, które chciałbym przenieść do odp. katalogów w kurierze i nie wiem jak to zrobić ( import z OE jest całościowy - bez możliwości wyboru jednego katalogu.

Zaimportuj całość, a potem przenieś wybrane wiadomości wewnątrz Kuriera do odpowiednich folderów.

Niestety, n!Kurier nic nie potrafi zrobić z .eml-em. Potrafi zapisać, ale nic poza tym. Można się bawić w ręczne złożenie tych plików w jeden plik poczty - ale to już dla pasjonatów...
E2rd
Moderator
 
Posty: 3937
Z nami od: 26 marca 2002, 23:16


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: