MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

n!Kurier Poczty + listy dystrybucyjne - problem

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

n!Kurier Poczty + listy dystrybucyjne - problem

Postautor: GeoS » 23 stycznia 2004, 21:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.6) Gecko/20040114 Firebird/0.7+

Witam :)

Mam maly problem.

Przy wysylaniu wiadomosci do listy dystrybucyjnej kazdy serwer odrzuca mi ta czynnosc zwracajac nastepujacy blad:
Podczas wysyłania poczty wystąpił błąd. Odpowiedź serwera: user not found... podany uzytkownik nie istnieje... Sprawdź poprawność wprowadzonego adresu e-mail w preferencjach konta, a następnie ponów próbe.

Zeby bylo ciekawiej - problem wystepuje przy wszystkich dostepnych mi serwerach SMTP. Gdzie moze byc wina ??

Dodam tylko, ze adresy na liscie sa prawidlowe, poniewaz po wrzuceniu wszystkich razem do pola DO: nie mam zwrotow.

PS Na dodatek okno wlasciwosci (wywolane przez openDialog("chrome://global/content/config.xul") z konsoli JS) ogranicza sie do samej belki tytulowej :(

PS2 n!Kurier Poczty 0.4 (20031205) + Win2k Proff
GeoS
 
Posty: 2
Z nami od: 23 stycznia 2004, 21:09

Postautor: GeoS » 26 stycznia 2004, 13:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.6) Gecko/20040114 Firebird/0.7+

Kolejny problem polega na tym, ze przy wyborze opcji odpowiedz adresat jest pusty (w wypadku nie wstawienia przez nadawce naglowka Reply-To).
GeoS
 
Posty: 2
Z nami od: 23 stycznia 2004, 21:09


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: