MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Problem z usuwaniem wiadomości

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Problem z usuwaniem wiadomości

Postautor: Czilos » 11 grudnia 2018, 10:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/71.0.3578.80 Safari/537.36

Witam,
Zaczne od tego, ze przesiadłem się z outlooka na Thunderbida ze wzgledu na błąd ktorego nikt nie byl w stanie usunać (blad 0x8004210B - raz wysyla, raz nie)
Po skonfigurowaniu TB co nie bylo łatwe wszystko zaczelo smigac. Niestety jest pewien problem który dosc mocno mi wadzi. Jako, ze wykonuje pewne zlecenia i mamy tj. jedna glowna skrzynke pocztowa na biuro (ma do niej dostep pare ludzi), z której wysylam zlecenie do klienta + DW daje raz jeszcze nasza wspolna skrzynke. Majac outlooka, mailbirda (testowalem przed TB) wszystko bylo ok, kazdy to widzial. Teraz wysylajac cos takiego dochodzi to tylko do mnie na moj komputer ale niestety inni tego nie widzą. Serwery poczty mam skonfigurowane tak samo jak mialem wczesniej w outlooku (nie sadze nawet zeby to mialo wplyw). Mam tez outlooka na telefonie i kiedy wysyalm wiadomosc z TB z DW mojej skrzynki, na chwile widze, ze mail doszedl ale zostaje usuniety. Wyglada to tak jakby serwer z automatu usuwal ta wiadomosc. Dzieje sie to tylko z mojego PC. Czy jest w stanie mi ktos pomóc?
Czilos

Z nami od: 11 grudnia 2018, 10:33

Wróć do Klient poczty Thunderbird