MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Odzyskanie starego folderu profilu

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Odzyskanie starego folderu profilu

Postautor: ANDEKS » 02 lutego 2019, 15:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/72.0.3626.81 Safari/537.36

Witam.
Przed chwilą zarejestrowałem się na forum. Jestem od niedawna użytkownikiem klienta poczty Thunderbird. Pozdrawiam wszystkich umzytkowników tego forum. Mam następujący problem. Otóż zostałem zmuszony do przeinstalowania swojego SO [win 10] i w całym tym zamieszaniu skasowałem kopę folderu swojego profilu. Czy istnieje choćby cień szansy na jego odzyskanie. Nowa instalacja wprawdzie posiada ten folder jest on widoczny i z automatu skonfigurowała moje główne konto, ale nie widzę w nim moich pozostałych kont (ale to jakoś odtworzę), wszystkich założonych przeze mnie folderów oraz co najważniejsze brak całej dotychczas wysłanej poczty. Sprawa o tyle się komplikuje, że przy instalacji SO zmieniłem dysk oraz podział partycji. Żaden posiadany program do odzyskiwania nie pomógł mi go odzyskać. Tak naprawdę to chodzi o to czy Thunderbird przechowuje stary profil i czy jest on do odzyskania. Z góry dziękuję za jakąkolwiek dobrą czy złą informację. :)
ANDEKS

Z nami od: 02 lutego 2019, 14:49

Odp: Odzyskanie starego folderu profilu

Postautor: krystian3w » 03 lutego 2019, 00:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firefox/65.0

Jak dla mnie to nie ma, pewnie ci za dużo plików nadpisała reinstalacja.
krystian3w

Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27

Wróć do Klient poczty Thunderbird