MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Automatyczna "Ukryta kopia" zamiast "Do"

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Automatyczna "Ukryta kopia" zamiast "Do"

Postautor: Goczku » 02 kwietnia 2019, 14:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:66.0) Gecko/20100101 Firefox/66.0

Cześć!

Chciałem się przywitać ze wszystkimi na forum i od razu przedstawić problem :)

Czy istnieje możliwość takiego zdefiniowana Thunderbirda, aby domyślnie KAŻDĄ wiadomość wysyłał jako "Ukrytą kopię" i pozostawiał do ewentualnej zmiany przez użytkownika to pole? Ukryta kopia byłaby od razu widoczna w oknie tworzenia nowej wiadomości tam, gdzie obecnie znajduje się "Do". Wiem, że istnieje rozszerzenie "Use BCC instead", jednak ono zamienia na ukryte kopie dopiero po kliknięciu "Wyślij", a znając użytkowników, których mam w opiece będzie to dla nich problematyczne i mylące. Ostatecznie użyję dodatku, jeśli nie można tego uzyskać w "gołym" kliencie :)

Chodzi o pole widoczne poniżej jako "Do", aby z automatu było ukrytą kopią oraz wszystkie dodawane pola również:
https://i.imgur.com/2c0Gt3pm.jpg

Pozdrawiam serdecznie!
Goczku
 
Posty: 3
Z nami od: 02 kwietnia 2019, 14:15

Odp: Automatyczna "Ukryta kopia" zamiast "Do"

Postautor: dexter » 02 kwietnia 2019, 15:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:68.0) Gecko/20100101 Firefox/68.0

dexter
Moderator
 
Posty: 8325
Z nami od: 02 października 2004, 21:30

Odp: Automatyczna "Ukryta kopia" zamiast "Do"

Postautor: Goczku » 02 kwietnia 2019, 17:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:66.0) Gecko/20100101 Firefox/66.0

To znam, lubię i stosuję :)
Jednak tam można wpisać na sztywno adres/y, które są automatycznie dodawane do nowych wiadomości.
Mi chodzi o to, że już pierwsze pole do wpisania adresu ma mieć typ "Ukryta kopia" i można wpisać dowolny adres/grupę odbiorców.

Rozgryzam dodatek "Use BCC instead", nie wiedziałem, że ma pewne opcje, którymi można go bardziej dopasować do swoich potrzeb, muszę porządnie go przetestować.

Pozdrawiam!
Goczku
 
Posty: 3
Z nami od: 02 kwietnia 2019, 14:15


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: