MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Zniknięcie wszystkich wiadomości wysłanych zarchiwizowanych

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Zniknięcie wszystkich wiadomości wysłanych zarchiwizowanych

Postautor: kontanek » 02 grudnia 2020, 14:08

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/87.0.4280.66 Safari/537.36

Witam
kilka miesięcy temu wszystkie moje wiadomości zarchiwizowane kategorii "wysłane" zniknęły z klienta i pojawił się dodatkowy pusty folder "wysłane" W chwili obecnej po kliknięciu na dany miesiąc np z 2019 pojawiają się 3 podfoldery (skany, wysłane i wysłane) oraz wiadomości odebrane w oknie obok Folder skany również pokazuje wiadomości. Zdarzenie to miało miejsce w okolicach połowy roku (archiwizacje przeprowadzam co kilka miesięcy a ostatnią wykonałem w lutym) przy którejś aktualizacji i do tej pory nie znalazłem rozwiązania. Dodatkowo w folderze "wychodzące" pojawiły się 3 puste podfoldery o nazwie "wysłane-adresemail". Archiwum posiadam od 2016r i w każdym miesiącu struktura folderów się zmieniła (dodatkowy folder "wysłane"). Nigdy nie dołączałem innego adresu email czy też profilu. Bardzo proszę o pomoc gdyż kończy się miejsce w mojej domenie a obawiam się archiwizować z takim błędem.
kontanek
 
Posty: 2
Z nami od: 02 grudnia 2020, 13:36

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: