MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Odbiera wszystkie foldery oprócz skrzynki odbiorczej

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Odbiera wszystkie foldery oprócz skrzynki odbiorczej

Postautor: Dixi550 » 27 stycznia 2021, 21:42

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/87.0.4280.141 Safari/537.36

Zacznę od początku problemów. Po aktualizacji jaka sie zrobiła jeszcze przed świętami nie mogłem uruchomic Thunderbitrda. Przez jakiś czas funkcjonował tryb awaryjny ale i on przestał działać. Odinstalowałem więc i zainstalowałem ponownie i dalej to samo i tak jeszcze ze dwa razy. Potem zainstalowałem wersję 68 i działa. Najpierw chciałem przenieść stare wiadomosci z archiwum ale sie nie udawało. W końcu sie udało i było ok ale krótko bo Thunderbird zaczął pobierać od nowa wszystkie wiadomosci z serwera A mam tam je z kilku lat więc jest ich sporo i są potrzebne. duplikaty by mnie chyba dobiły. Więc znów zinstalowałem od nowa wersję 68 i dałem mu czas na pobranie wszystkiego z serwera a potem bym sobie wyczyścił stary profil. I tu zrobiła sie kiszka. Pobrał mi wszystkie foldery z wyjatkiem skrzynki odbiorczej. Tam jest niby 36 wiadomosci ale żadnej nie widać. Odkryłem że w profilu wszystkie foldery występuja z rozszeżeniem msf oraz bez rozszeżenia a INBOX jest tylko z rozszerzeniem msf i nie ma go be niego. Jak to parawić
Dixi550
Dixi550
 
Posty: 1
Z nami od: 27 stycznia 2021, 20:03

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Keri0547

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: