MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Problem z zachowaniem kart przy otwarciu Thunderbirda

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Problem z zachowaniem kart przy otwarciu Thunderbirda

Postautor: Łapacz » 17 października 2021, 10:15

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/94.0.4606.81 Safari/537.36

Witam.
Zgodnie z informacją na stronie:

================
Poczta w kartach

Jeżeli używasz kart w swojej przeglądarce internetowej, karty w Thunderbirdzie powinny również przypaść Tobie do gustu. Thunderbird otwiera wiadomości w osobnych kartach, umożliwiając szybkie przełączanie między nimi z zachowaniem kontekstu, nie zmuszając do ponownego ich odnajdywania.

Przy wyjściu z programu karty zostaną zapisane i przywrócone przy następnym uruchomieniu Thunderbirda. Na pasku kart znajduje się także menu, które dodatkowo ułatwia przełączanie się między kartami.
================

Mam z tym problem, bo przed aktualizacją miałem otwarte dwie karty. Po uruchomieniu programu zamknąłem jedną z nich. Jednak przy ponownym uruchomieniu TB druga karta ciągle się otwiera. Kilkukrotne zamknięcie i uruchomienie programu nic nie dało. Dodanie kolejnej otwartej też. Ciągle otwierają się dwie, te same karty.

Może problem jest natury estetycznej, ale wkurza straszliwie. Może ktoś wie jak go rozwiązać?
Z góry dziękuję.
Łapacz
 
Posty: 7
Z nami od: 13 lipca 2018, 17:27

Odp: Problem z zachowaniem kart przy otwarciu Thunderbirda

Postautor: _marcin_ » 03 stycznia 2022, 10:18

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:95.0) Gecko/20100101 Firefox/95.0

U mnie pomogło to (naprawiło także pobieranie maili przy uruchamianiu):

Help/Troubleshooting, Profile Folder, Open Folder, close TB, delete session.json. TB should now open with the set of tabs that were open at last closing. This might also fix checking for new mail at startup.
https://support.mozilla.org/en-US/questions/1352155
_marcin_
 
Posty: 3
Z nami od: 03 stycznia 2022, 10:13

Odp: Problem z zachowaniem kart przy otwarciu Thunderbirda

Postautor: krystian3w » 03 stycznia 2022, 14:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Android 11; Mobile; rv:95.0) Gecko/95.0 Firefox/95.0

Plikowi można dokleić z przodu "backup-" lub na końcu ".backup" jakby zawartość była cenna w celach debugowania lub inne powracające karty były "ok" (np. kalendarz o szerokości okna a nie bocznej kolumny).
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1923
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: