MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Po migracji kont TB nie zapamiętuje haseł kont pocztowych

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Po migracji kont TB nie zapamiętuje haseł kont pocztowych

Postautor: mooner » 10 września 2022, 20:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:104.0) Gecko/20100101 Firefox/104.0

Wreszcie!!!

Po 6 dniach bez normalnej poczty...
Dziękuję Wszystkim za brak odpowiedzi, ale jednak ponad 170 odsłon!

Jednak samodzielnie znalazłem problem i rozwiązanie, ale przy najnowszej wersji TB trzeba dokonać zmian w aktualizacji.
W jaki sposób skontaktować się lub poinformować wydawcę kolejnych wersji oprogramowania TB?

Z pozdrowieniami
Mooner

Poniżej opis problemu:
czy wiecie jak przekazać problem do autorów Thunderbird? Może aktualizacja pomoże usunąć problem..

Po migracji kont do nowego komputera, TB nie zapamiętuje haseł kont pocztowych, ale w trybie rozwiązywania problemów pomoc: działa bez problemu, to znaczy ma zapamiętane hasła... Po wyjściu i ponownym otwarciu w trybie normalnym znowu woła o wszystkie hasła.

Po sprawdzeniu w trybie normalnym w Narzędzia->Ustawienia->Prywatność i bezpieczeństwo->Hasła->Zachowane hasła-> pusto ni nic.
Po sprawdzeniu w trybie Pomoc-> włącz tryb rozwiązywania problemów->ponowne uruchomienie-> Narzędzia->Ustawienia->Prywatność i bezpieczeństwo->Hasła->Zachowane hasła-> wszystkie hasła są zapisane i nie trzeba już ciągle wpisywać ręcznie za każdym razem, wszystko działa.

Znalazłem podobne problemy na forach, ale usuwanie plików z profili itp. nie działają.

Dodam, że migracja była:
- jeszcze z Windows Vista - TB wersja 52.9.1. (32 bity),
- na Windows 10 - TB wersja 102.2.2. (64 bity). Może tu jest problem, ale nie wiem...

Jak wspomniałem, to już 4 dzień bez poczty, będę wdzięczny za skuteczne rozwiązanie i proszę o pomoc.

Z pozdrowieniami
Mooner
mooner
 
Posty: 1
Z nami od: 16 maja 2011, 07:01

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: