MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

problem z plikiem poczty przychodzącej

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

problem z plikiem poczty przychodzącej

Postautor: lukand » 04 grudnia 2023, 09:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/119.0.0.0 Safari/537.36 Edg/119.0.0.0

Chciałbym prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu polegającego na zablokowaniu możliwości odbioru nowych wiadomości. Poczta skonfigurowana jest w protokole POP3. Objawia się to brakiem podglądu pobranych uprzednio wiadomości i zawieszaniem się programu. Problem pojawił się po tym jak z nieznanych mi powodów nastąpiło odłączenie napędu podłączonego do komputera za pośrednictwem uniwersalnej magistrali szeregowej USB. Na zewnętrznym dysku mam przenośną wersję programu Thunderbird. Podejrzewam, że uszkodzony jest plik rejestru poczty Inbox.msf. Sprawdziłem, że jego rozmiar to 38,52 MB, zaś plik poczty Inbox zajmuje 3,19 GB. Czy można jakoś temu zaradzić, aby przywrócić możliwość odbierania poczty za pośrednictwem protokołu POP3 i odzyskać dostęp do poprzednio odebranych wiadomości? Wydaje mi się, że czytałem kiedyś, że plik rejestru poczty Inbox.msf można ponownie wygenerować od nowa poprzez usunięcie poprzedniej jego wersji. Czy rzeczywiście w ten sposób można rozwiązać opisany problem, czy też niewłaściwie zrozumiałem lub zawiodła mnie pamięć w tej kwestii?
lukand
 
Posty: 35
Z nami od: 06 lutego 2004, 11:41

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: