MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

wp.pl tylko nagłówki brak treści

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

wp.pl tylko nagłówki brak treści

Postautor: valdman » 24 lutego 2024, 10:47

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/121.0.0.0 Safari/537.36

Witam was, mam od pewnego czasu duży problem z pocztą wp.pl na thunderbird (win11). mam wł. 1login i hasło wygenerowane dla thunderbird
nie mogę odczytać wiadomości, pobiera tylko nagłówki, klikam na dany email, w dole ekranu jest napis "wczytywanie wiadomości" i pozostaje okno treści puste.
odinstalowałem thunderbirda nic nie dało, wykasowałem wszystko co dotyczy thunderbird łącznie z profilami, instalacja od nowa i dalej ten sam problem + kolejny dziwny wygląd okien (miałem na całej wysokości po lewej moje konta pocztowe, po prawej na górze listę wiadomości, a niżej treść wiadomości, teraz nie mogę do tego wrócić).....

dodałem moje konto do laptopa żony (thnderbird) i ten sam objaw, brak treści wiadomości.
podłączyłem się pod inny Internet z telefonu i też ten sam problem.

Pisałem do suportu wp.pl powiedzieli, że u nich jest ok, ale jest dużo zgłoszeń problemów od użytkowników thunderbird.

nie znalazłem tutaj na forum podobnego problemu, więc napisałem do was o pomoc.
z góry dziękuję.
valdman
 
Posty: 1
Z nami od: 24 lutego 2024, 10:34

Odp: wp.pl tylko nagłówki brak treści

Postautor: krystian3w » 25 lutego 2024, 22:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Android 13; Mobile; rv:123.0) Gecko/123.0 Firefox/123.0

Sprawdzić możesz na TB 102.15.1:

https://portableapps.com/apps/internet/ ... alizations

Jak ruszy to w którejś 115 coś skopali jak jeszcze w zeszłym roku działało na 115.
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1929
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27

Odp: wp.pl tylko nagłówki brak treści

Postautor: jcPaweł » 07 marca 2024, 12:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/109.0.0.0 Safari/537.36

Może to nie rozwiązanie, ale sugestia z czym wiązać problem, a również chciałbym znać rozwiązanie.
Gdzieś trafiłem że niektórzy dostawcy blokują/ograniczają ilość połączeń w danej chwili.
Poza opisanym problemem przez valdman mam przemiennie z bardzo wolnym pobieraniem nagłówków które tak naprawdę są już pobrane, ponieważ sprawdza niejako cały serwer i próbuje zaczytać 8tys nagłówków, mam tez podpięte dwie skrzynki gmaila z podobną ilością maili na serwerze i tu problem nie występuje.
Dla przykładu 400 nagłówków pobiera 15min i dopóki nie przemieli wszystkich 8tys to wiadomości nie widać, jak nie wyłączam komputera od poniedziałku do piątku to działa...
Mam nadzieję że ktoś to połączy z jakimś rozwiązaniem problemu.
jcPaweł
 
Posty: 1
Z nami od: 07 marca 2024, 12:30


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: