MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

spreadinternetexplorer.com

Inne tematy społeczności związanej z MozillaPL.org

Moderator: Pomocy?!

spreadinternetexplorer.com

Postautor: Gość » 06 grudnia 2005, 18:07

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5

Widzieliście to:
http://www.spreadinternetexplorer.com/
niezły dowcip :lol:
Gość
 

Postautor: radek.kaba » 06 grudnia 2005, 18:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5

Powinni zrobić tę stronę tak, żeby się rozlatywała w drobny mak pod Firefoksem i Operą :D


Batony są niezłe ;)

I do tego licznik:
Souls lost: 118153086
radek.kaba
 
Posty: 260
Z nami od: 21 września 2005, 14:51

Postautor: Olhado/256 » 06 grudnia 2005, 20:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5

Pozwoliłem sobie zmienić temat na "odrobinkę" konkretniejszy, oraz przenieść wątek na właściwe podforum.
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Gość » 07 grudnia 2005, 10:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5

Totalne debile z nich taką stronę to powinni odrazu usunąc boże co za deby
Gość
 

Debile

Postautor: krzychoocpp » 09 lutego 2006, 20:33

Przeglądarka: Opera/8.51 (Windows NT 5.1; U; pl)

Przepraszam za odswiezenie ale mi sie bazooka w kieszeni otwiera. Myślałem że to żart, ale oni chyba mają downa z powikłaniami, ja za foxem nie przepadam (używam Opery), ale żeby pisać że przeglądanie w kartach, RSS, ochrona antyphisching (w wykoaniu nIE genialna) to wynalazek MS (Opera i Mozilla oczywiscie to zerznely), Mozilla wspiera gangi i terrorystów, Firefox wspiera komunistów i niszczy demokrację (Opera buduje 4 rzeszę, ale chyba jescze o tym nie napisali), to trzeba byc ostro walnietym z polobrotu i w zadnym jezyku nie ma slow zeby to okreslic. Teraz ciesza miske ze zmiany wielkosci stron. Bez komentarza (Opera 3.0? nie jestem pewien). Założe się o kazda kase, ze zerzneli tony kodu z firefoxa, zeby nIE w ogole jakos dzialalo. :x :x :x :x :x :x
krzychoocpp
 

krzychoocpp

Postautor: Gość » 09 lutego 2006, 20:47

Przeglądarka: Opera/8.51 (Windows NT 5.1; U; pl)

To jednak żart, ale przesadzony i niesmaczny. Krwi mi napsuli. :x :x :x :x
Gość
 

Re: Debile

Postautor: chili_p » 11 lutego 2006, 00:55

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

krzychoocpp pisze:Przepraszam za odswiezenie ale mi sie bazooka w kieszeni otwiera. Myślałem że to żart, ale oni chyba mają downa z powikłaniami, ja za foxem nie przepadam (używam Opery), ale żeby pisać że przeglądanie w kartach, RSS, ochrona antyphisching (w wykoaniu nIE genialna) to wynalazek MS (Opera i Mozilla oczywiscie to zerznely), Mozilla wspiera gangi i terrorystów, Firefox wspiera komunistów i niszczy demokrację (Opera buduje 4 rzeszę, ale chyba jescze o tym nie napisali), to trzeba byc ostro walnietym z polobrotu i w zadnym jezyku nie ma slow zeby to okreslic. Teraz ciesza miske ze zmiany wielkosci stron. Bez komentarza (Opera 3.0? nie jestem pewien). Założe się o kazda kase, ze zerzneli tony kodu z firefoxa, zeby nIE w ogole jakos dzialalo. :x :x :x :x :x :x





Hej :)
czy należysz może do ,,GRONA.net?
chili_p
 


Wróć do Inne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: