MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Wyskakujace dziwne okno, ktore wylancza firefoxa :(

Inne tematy społeczności związanej z MozillaPL.org

Moderator: Pomocy?!

Wyskakujace dziwne okno, ktore wylancza firefoxa :(

Postautor: ZaniepokojonyFanFirefoxa » 15 stycznia 2007, 19:58

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.2; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

Witam,

Jestem szczesliwym posiadaczem [ort]Firefoxa[/ort] i go [ort]ubustwiam[/ort] :). Ostatnio podczas przegladania mobile.de wyskakuje takowe okienko przy czym [ort]wylancza[/ort] mi moja kochana przegladarke :( Jestem podejrzliwy co do takich rzeczy i nie instalowalem tego czegos ... Nie wiem co to jest i na pewno nie chce tego miec. A dlaczego to [ort]wylancza[/ort] przelgadarke ? moze odnalazlem jakiegos buga ?

Okienko, ktore sie pojawia:

Obrazek

Prosze o pomoc i pozdrawiam wszystkich userow tej fantastycznej przegladarki :)
ZaniepokojonyFanFirefoxa
 

Re: Wyskakujace dziwne okno, ktore wylancza firefoxa :(

Postautor: E2rd » 15 stycznia 2007, 20:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

ZaniepokojonyFanFirefoxa pisze:wyskakuje takowe okienko przy czym [ort]wylancza[/ort] mi moja kochana przegladarke :( Jestem podejrzliwy co do takich rzeczy i nie instalowalem tego czegos ...

Owszem, instalowałeś. To jest dodatek o nazwie Talkback, instalowany razem z Firefoksem - zajrzyj do listy rozszerzeń.

Mylisz skutek z przyczyną. To okno się pojawia po crashu programu. Przyczyna padu jest zupełnie inna. Nie wiem jaka, bo u mnie ta strona działa.
Masz pytanie? Tu są odpowiedzi :)
E2rd
Moderator
 
Posty: 3937
Z nami od: 26 marca 2002, 23:16


Wróć do Inne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: