MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Jesteśmy Microsoft-Borgiem. Zostaniecie zasymilowani.

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Postautor: Mikolaj » 18 lipca 2003, 13:08

Przeglądarka: -

Mam nadzieję, że szybko odpowiedzą. Od jakiegoś czasu zbieram się do napisania tekstu do jakiejś gazety ogólnopolskiej z dość sporą krytyką różnych niedorobionych programów "informatyzacji" kraju, lekceważenia standardów (m.in. podejście do inwalidów) w stronach urzędowych etc. i taka konkretna odpowiedź byłaby sporym argumentem przy pisaniu.
Mikolaj
 
Posty: 66
Z nami od: 06 lutego 2003, 22:34
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia

Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: