MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

mozilla wykłada się na stronie ery

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

mozilla wykłada się na stronie ery

Postautor: ianus » 15 maja 2002, 20:09

Przeglądarka: -

zaczynam właśnie zabawę z mozillą 1.0 RC2. Do tej chwili było całkiem przyjemnie. Niestety - pierwszy zgrzyt: przy próbie wejścia na www.era.pl program umiera - najpierw cisza - a po 30 s. "program nie odpowiada", ciekawe jak to się zachowuje u innych użytkowników

pozdr
js
ianus

Re: mozilla wykłada się na stronie ery

Postautor: dls » 15 maja 2002, 20:31

ianus pisze:zaczynam właśnie zabawę z mozillą 1.0 RC2. Do tej chwili było całkiem przyjemnie. Niestety - pierwszy zgrzyt: przy próbie wejścia na www.era.pl program umiera - najpierw cisza - a po 30 s. "program nie odpowiada", ciekawe jak to się zachowuje u innych użytkowników

u mnie (RC2 PL) wszystko chodzi - był mały moment zastoju ale potem ruszyło.
Inna sprawa że strona Ery to jeden z większych baboków jaki ostatnio powstał, więc wszystko jest możliwe.
dls

Z nami od: 12 maja 2002, 20:12

Re: mozilla wykłada się na stronie ery

Postautor: grochu » 15 maja 2002, 21:09

Natomiast u mnie tez nie dziala. PC2 PL. Debian GNU/Linux woody, 2.2.20. Celeron 333/375.
Jakis czas temu jeszcze wszystko dzialalo, ale teraz juz nie dizala, musieli cos zmodyfikowac na stronie, a ze jest straszna to sie zgadzam.
:-(
grochu

Postautor: Darek » 15 maja 2002, 21:16

U mnie działa bez problemów. :-) (RC2 i Win2000)
Darek

Z nami od: 14 maja 2002, 22:03

Postautor: ianus » 15 maja 2002, 23:00

a jednak działa - alarm był przedwczesny, chociaż czas ładowania 114 sekund to trochę za dużo - przywykłem że wchodzi szybciej i stąd podejrzenia
ianus

Postautor: Anonimus » 15 maja 2002, 23:02

u mnie tez dziala.
mam Mozilla RC2i Win Me
Anonimus

Wróć do Standardy WWW i źle działające strony