MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

nie moze wyswielltic strony

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

nie moze wyswielltic strony

Postautor: ceglaj@op.pl » 01 marca 2007, 06:42

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0

Witam . mam nastepujacy probolem od jakiesgos czasu nie chodza mi strony ktore dzialaja na 100% (np http://www.text.plusgsm.pl/sms/ )
zamiast wlasciwej strony widze tylko
Nie odnaleziono serwera
* Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np.
ww.example.com zamiast
www.example.com
* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.
* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

niewiem dlaczego tak sie dzieje.Prosze o pomoc
p.s trony nie dzialaja w IE i w FF . tak samo
ceglaj@op.pl

Postautor: Tomek » 01 marca 2007, 08:16

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.9a3pre) Gecko/20070225 Minefield/3.0a3pre

skoro nie działają w IE i w Fx to nie jest to wina Fx. Sprawdź ustawienia firewalla/programu antywirusowego/programu do kontroli rodzicielskiej i wszystkiego co w jakikolwiek sposób kontroluje sieć.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator

Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: nie moze wyswielltic strony

Postautor: chrisvert » 04 lutego 2010, 00:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.7) Gecko/20091221 Firefox/3.5.7

ja mam to samo, tylko ze mi sie google i youtube nie ladują., mam internet w domu na dwa komputery i na obu nagle przestałły sie te strony ładowac.
chrisvert

Odp: nie moze wyswielltic strony

Postautor: Grzegorz » 06 marca 2010, 18:54

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.3a3pre) Gecko/20100305 Minefield/3.7a3pre

Możesz spróbować wejść na stronę z bramki/proxy. W wielu przypadkach prostsze niż zmiana dostawcy internetowego.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator

Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Wróć do Standardy WWW i źle działające strony