MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Błędne wyświetlanie tabel w mozilli

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Błędne wyświetlanie tabel w mozilli

Postautor: musiol1 » 04 marca 2008, 17:52

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.4;MEGAUPLOAD 1.0

Witam. Jestem początkującą osobą w tworzeniu stron www dlatego tutaj zgłaszam się z problemem. Robie stronkę internetową niestety nie wiem jak poradzić sobie z wyświetlaniem tabel pod różnymi przeglądarkami. W IE nie mam odstępów między poszczególnymi wierszami np: miedzy buttonami w jednym wierszu a ramką która jest jeden wiersz niżej a niestety w mozilli już tak. Oto adres nieskończonej strony z widocznym problemem. www.musiol1.welnowiec.net
musiol1
 

Postautor: Tomek » 04 marca 2008, 18:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.8.1.12) Gecko/20080218 Ubuntu/7.10 (gutsy) Firefox/2.0.0.12

Musiol1 pisze:Błędne wyświetlanie tabel w mozilli

Błędnie to wyświetla IE - mozilla wyświetla zgodnie z tym co jest w kodzie
1. zacznij od poprawienia błędów: http://validator.w3.org/check?verbose=1 ... iec.net%2F
2. Dlaczego tabelki są głupie? - skoro jesteś początkujący - to wyrób sobie dobre nawyki.
3. poczytaj o margin i padding - nadaj w stylu css wartości 0px dla komórek tabeli - powinno zadziałać. Poczytaj o CSS - jest praktycznie w każdym kursie HTML.
4. Co zrobić gdy strona wyświetla się niepoprawnie? 10 kroków
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: