MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Problem z logowaniem się

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Problem z logowaniem się

Postautor: Gość » 15 lipca 2008, 08:47

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.15) Gecko/20080623 Firefox/2.0.0.15

Witajcie,
problem jest następujący:
Ostatnio był reinstalowany cały system operacyjny (Win XP PRO) oraz instalowany modem do Netii SpeedTouch 330 z fabrycznych netiowskich sterownikow, po podlaczeniu do sieci i uruchomieniu przegladarki zaczely sie problemy ... nie mam mozliwości zalogowanie na na duza ilosc portali ... np kb24, poczta.wp, poczta.onet, itd ... ale np. na kochany portal nasza klasa idzie bez problemow, reinstalowanie przegladarki nic nie dało, instalowanie innej takze, na standardowej IE nie idzie ... firewall wylaczony/wlaczony, jedyne co jest zainstalowane jeszcze to avg ale nawet po wylaczeniu/usunieciu go nic nie pomaga ... czy ktos potrafi udzielic odpowiedzi jak ten problem rozwiazac bez proby reinstalowania OS'a ??
Gość
 

Postautor: Gość » 22 września 2008, 12:42

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1

Mam dokładnie ten sam problem. Wszystko chodzi w porządku, pingi na portalach niskie, a jak próbuję wejść na onet czy wp, zaczynają się problemy. Strona bardzo wolno się ładuje, firefox nie wpuszcza mnie całkowicie na konto pocztowe. Próbowałem już wielu rzeczy, ale problem nie zniknął.
Gość
 

Postautor: Tomek » 22 września 2008, 12:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.1) Gecko/2008070208 Firefox/3.0.1

Oczywiście Standardową Diagnostykę przeprowadziłeś solidnie, dokładnie i do końca?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Postautor: Gość » 12 października 2008, 23:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3

Oczywiście że tak, nawet próbowałem przeinstalowywać ponownie, ale rezultat jest taki sam. Zastanawiające jest to, że dzieje się to także na innych przeglądarkach. Dziwny problem.
Gość
 

Odp:

Postautor: Grzegorz » 02 grudnia 2009, 21:59

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; en-US; rv:1.9.3a1pre) Gecko/20091201 Minefield/3.7a1pre

Gość pisze:Zastanawiające jest to, że dzieje się to także na innych przeglądarkach. Dziwny problem.

Jeśli problem występuje w innych programach, to najprawdopodobniej dotyczy konfiguracji systemu lub połączenia internetowego. I z prośbą o pomoc powienieś zwrócić się na innym forum, ogólnokomputerowym.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: